Právě v trendu

Nadčasové styly a žhavé trendy

Zjistěte, co se děje ve světě interiérového a outdoorového designu. Držte krok s posledními trendy a objevujte módní nábytek, barvy, tvary a mnohem víc.

Klasický luxusní trend

Dodejte svému interiéru klasický, nadčasový vzhled s klasickým luxusním trendem. Seznamte se s jeho principy a objevte nábytek a akcenty, které vám pomohou s proměnou vašeho bydlení v luxusní domácnost.

Kupte klasický luxusní nábytekkeyboard_arrow_right

Trend přímořského bydlení

Navrhněte si krásný prostor plný relaxace s trendem přímořského bydlení! Zjistěte o něm vše potřebné a najděte správné řešení, jak si zařídit domov v přímořském stylu!  

Objevte víckeyboard_arrow_right

Nakupte nábytek v přímořském stylu keyboard_arrow_right

Trend: malý městský balkon

Malý balkon – obrovský stylistický potenciál! Objevte neuvěřitelné nápady a řešení a zařiďte si vysněný a zároveň funkční městský balkon.

Objevte víckeyboard_arrow_right

Chci koupit balkonový nábytekkeyboard_arrow_right

Pohodlný ratanový zahradní nábytek

Proměňte svou zahradu v celoroční prázdninovou destinaci! Nechte se inspirovat naším ratanovým zahradním nábytkem a doplňky a vytvořte si svůj vlastní zelený ráj!  

Objevte víckeyboard_arrow_right

Vyberu si ratanový zahradní nábytek keyboard_arrow_right

Také v trendu

   

Seznamte se s nejžhavějšími trendy interiérového designu roku 2022

Sledováním trendů v interiérovém designu získáte znalosti, které vám pomohou zařídit si nádherné bydlení. Vyvážený interiér respektuje pravidla určitého stylu, přičemž trendy představují pomyslnou třešničku na dortu. Interiérové trendy jsou natolik všestranné a přizpůsobitelné, že ke zkrášlení vašeho bydlení postačí jen několik akcentových detailů, které si vyberete podle svého vkusu. Objevte naše tipy a triky, nápady na interiérový design a vše, co je třeba vědět o trendech v interiérovém designu pro rok 2022!

Inspirujte se nejnovějšími trendy v interiérovém designu

Pokud se chystáte na proměnu vašeho bydlení a potřebujete nasměrovat správným směrem, prohlédněte si čtyři velké trendy v interiérovém designu, které byste neměli přehlédnout. Vytvořte si eklektický obývací pokoj, v němž se daří kreativně a inspiraci. Vneste hřejivou a útulnou atmosféru do své ložnice s trendem proutí a ratanu.

Drobné detaily dokážou v bytovém designu velké zázraky. Seznamte se s trendem zlatých akcentů, který by neměl chybět ve vaší jídelně . A sametový trend snad ani není třeba představovat. Trendy interiérového designu pro rok 2022 jen čekají, až je objevíte, aby vás mohly při zařizování vašeho domova ještě více inspirovat.

Nejnovější designové trendy můžete využívat i při proměně své zahrady, terasy nebo balkonu. Probereme nejnovější materiály, nábytkový design a dekorace, které vaší zahradě vdechnou zcela nový vzhled. Chcete si zřídit zahradní bar, ale nejste si jistí, co je právě v módě? Zde najdete nejlepší návrhy zahradního nábytku a tipy na jeho stylizování. Ratan je stále v módě, ale jaký je nejlepší způsob, jak ratan na zahradě použít? Nechte se inspirovat při navrhování krásné zahrady či terasy.

Inspirace pro zařizování domova vašich snů

Náš inspirativní koutek vám poskytne celou řadu perfektních návodů na renovaci a zkrášlování vašeho domova. Objevte nejoblíbenější interiérové styly a zjistěte, jak z nich čerpat inspiraci a nápady na módní bydlení. Zaměřujeme se na interiérové styly a trendy, nábytek do každé místnosti, materiály pro interiérový design a barevné trendy v interiéru. Ponořte se do tohoto báječného světa s námi a spolehněte se, že inspirativní koutek vidaXL vám se zařizováním vašeho domova neuvěřitelně pomůže!