Právě v trendu

Nadčasové styly a žhavé trendy

Zjistěte, co se děje ve světě interiérového a outdoorového designu. Držte krok s posledními trendy a objevujte módní nábytek, barvy, tvary a mnohem víc.

Trend klidné zahrady

Ponořte se do dokonalého designérského dobrodružství a vytvořte si zahradu snů, kde každá rostlina a dekorace odráží vaše jedinečné já!

Objevte víckeyboard_arrow_right

Kupte produkty pro klidnou zahradukeyboard_arrow_right

Trend zahradních dekorací

Vyjádřete svou osobnost zahradními dekoracemi, které dokonale naplní vaše potřeby a vyhoví vašemu životnímu stylu

Objevte víckeyboard_arrow_right

Kupte zahradní dekoracekeyboard_arrow_right

Přírodou inspirované interiéry

Prozkoumejte vyváženou kombinaci přírody a designu v „interiérech inspirovaných přírodou“.

Nakupte přírodou inspirované produktykeyboard_arrow_right

Trend moderního a pestrobarevného interiéru

Stylově proměňte svůj interiér s využitím zářivých odstínů a hravých vzorů trendu moderních a pestrobarevných interiérů!

Objevte víckeyboard_arrow_right

Kupte produkty pro moderní a barevně laděný interiérkeyboard_arrow_right

Také v trendu

Více inspirací


 

Z našeho eshopu k vám domů – Přidejte se ke galerii #sharemevidaxl!

Inspirujte se s vidaXL!

Chcete si navrhnout bydlení svých snů? Kromě široké škály produktů, z nichž si můžete vybírat, budete také potřebovat trochu inspirace pro domov a zahradu. Vytvořili jsme tuto inspirativní stránku, abychom vás provedli nejznámějšími styly interiérového designu a krásnými trendy současnosti.

Udělat z vašeho bydlení domov znamená vyzdvihnout vaši jedinečnou osobnost v každém detailu. Nechte se námi inspirovat a prozkoumejte s námi seznam nejlepších interiérových stylů. Zamilujte se do minimalistické krásy skandinávského a moderního stylu nebo sáhněte po odvážném industriálním vzhledu. Seznamte se s interiérovým venkovským stylem –⁠ rustikální akcenty jsou nezapomenutelné. Co třeba krásné styly boho a retro? Pojďte si je prohlédnout!


#sharemevidaXL: naše produkty, váš design

Jsme hrdí, že inspiraci čerpáme ze skutečných domovů a od lidí, kteří do svého bydlení začlenili naše nábytková řešení a stylistické tipy. Naši zákazníci jsou hrdinové, kteří nás inspirují. Oceňujeme, že se s námi podělili o své pojetí bytového designu. Považujeme je za skvělý zdroj inspirace pro dům a zahradu.

Proto jsme vytvořili místo, kde se setkávají všechny styly a trendy v oblasti interiérového designu a kde jsou v centru pozornosti naši zákazníci. Inspirujte se výtvory našich zákazníků na stránce #sharemevidaxl, která je plně věnována vám a vašim kreativním návrhům. Můžete si zde prohlédnout širokou škálu našich produktů a jak vypadají, když se ocitnou ve skutečném domácím prostředí. Budete si moci prohlédnout, jak by se tyto styly mohly hodit do vašeho interiéru, a nechat se inspirovat! Chtěli byste zveřejnit vaše vlastní nápady? Podmínky najdete zde!


Přihlaste se k odběru inspirativních newsletterů

Věděli jste, že nejlepší inspirace interiérového designu vám může čas od času dorazit do e-mailové schránky? Představujeme: náš inspirativní newsletter! Pokud máte zájem, stačí se zaregistrovat a my vám budeme posílat naše neuvěřitelně užitečné newslettery. V našich newsletterech najdete vše od inspirace pro dům a zahradu přes dekorativní typy až po rozsáhlé kolekce skvělých věcí, které by se měly objevit v každé domácnosti.

Jako první se dozvíte o nových zajímavých trendech a novinkách v oblíbených designových stylech. Využijte newslettery jako zdroj inspirace pro své domácí projekty! Přihlaste se k odběru našich inspirativních newsletterů a připojte se ke komunitě vidaXL!