Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny

Nástěnné police & římsy

Udržujte své drobnosti v pořádku nástěnných policích

Pokud máte spoustu různých drobností a nejste si jistí, kam je uložit, nástěnné police budou fantastickým řešením. Tyto police jsou k dostání ve všech tvarech a velikostech a dají se namontovat nad pohovku nebo třeba na prázdnou stěnu. Uspořádáním vašich drobností do skupin vytvoříte v interiéru jednotný dojem. U vidaXL vám nabízíme skvělý výběr polic, na které můžete vesele vystavit své nejcennější poklady.

Půvabné nástěnné police s velkým úložným prostorem

Nástěnné poličky jsou dnes dostupné v úžasné škále tvarů a velikostí. Můžete si zvolit úzkou poličku na zarámované fotografie a svíčky, anebo širokou polici na svá CD a DVD. Proč si nevybrat sadu polic od vidaXL ve tvaru kostek nebo kvádrů, které budou opravdovou vizuální dominantou pokoje?  Můžete je libovolně rozmístit, a vytvořit tak prostor na vystavení svých nejoblíbenějších věcí!

Zvolte správné rozměry

Pokud chcete zavěsit samonosnou polici, je důležité nejdřív zvolit její umístění. Vezměte při tom v úvahu také její hloubku. Pokud hlubokou polici nainstalujete do špatné výšky, lidé do ní budou narážet.

Různé materiály

Většina nástěnných polic je ze dřeva, ale skleněná polička může vypadat také skvěle. Pro opravdové zdůraznění police zvolte plovoucí (samonosnou) poličku. Ta se dá namontovat na zeď bez viditelných držáků, a vypadá tak fantasticky elegantně.  

Zobrazit více