Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Zahradní nábytek

Zobrazujeme: 1-48 of 3933
  • ...

Velký a rozmanitý výběr zahradního nábytku

Pokud hledáte pohodlný zahradní nábytek různých tvarů a velikostí, vidaXL je pro vás to správné místo. Najdete zde téměř vše: od kompletních zahradních setů až po jednotlivá lehátka, kempingové stoly a zahradní židle. Náš zahradní nábytek je dostupný v různých velikostech, aby se hodil na zahrady různých velikostí, a nechybí nám ani balkonový nábytek. Vždy se snažíme myslet na všechny naše zákazníky!  

Luxusní sedací soupravy

Pohodlné posezení je ve venkovních prostorách stejně důležité, jako vevnitř. Proto máme takový výběr luxusních venkovních sedacích souprav. Tyto zahradní sety jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, jako je ratan, proutí, polyratan, dřevo a hliník, takže jsou odolné a budete si je moci užívat po celá nadcházející léta!  Většina našich sedacích souprav je modulární a sestává ze samostatných částí, které můžete sestavit do nejrůznějších konfigurací. Takže pokud budete cítit, že potřebujete změnu, stačí změnit uspořádání – vaší fantazii se meze nekladou.

Velké zahradní sety

Většina zahradních setů bývá pro dvě, čtyři nebo maximálně šest osob. To ale nestačí, pokud rádi trávíte rádi čas s celou svou početnou rodinou nebo velkou skupinou přátel. U vidaXL tak najdete zahradní jídelní sety pro deset i dvanáct osob, kam se vejdou opravdu všichni vaši blízcí! Totéž platí pro velkorysé a luxusní ratanové sedací soupravy, které mají místo až pro 14 osob.

Ochraňte svůj zahradní nábytek krytem

Aby váš venkovní nábytek vypadal dlouho co nejlépe, doporučujeme chránit ho před deštěm, sněhem nebo mrazem pomocí obalu. Tyto kryty máme v nejrůznějších velikostech a tvarech, takže určitě najdete takový, který se bude hodit právě pro váš zahradní set.

 

Chcete větší výběr? Prohlédněte si kategorie níže:

Zobrazit více