10% sleva na různé zboží

Hledáte ty nejlepší akční nabídky? Máme pro vás vše od zahradních potřeb až po různé další zboží! Prozkoumejte naše průběžné akce a slevy a získejte až 10% slevu na své oblíbené zboží!

Ušetřete 10 % na 2 kempinkové produkty

Kupte nyníkeyboard_arrow_right

10% sleva na 2 party stany

Kupte nyníkeyboard_arrow_right

Oploťte si pozemek s -10 % na 3

Kupte nyníkeyboard_arrow_right

10% sleva na 3 zahradní světla

Kupte nyníkeyboard_arrow_right

10% sleva na 2 sady zahradních ratanových křesel

Kupte nyníkeyboard_arrow_right

5% sleva na 2 a 10% sleva na 3 květináče nebo truhlíky

Kupte nyníkeyboard_arrow_right

Ušetřete -10 % na dětské oblečení

Kupte nyníkeyboard_arrow_right

Nejvýhodnější nabídky s 10% slevou na vidaXL

Kupte nyníkeyboard_arrow_right

slevové kódy vidaXL a speciální nabídky

Na vidaXL si velmi vážíme výhodných cen. Najděte všechny aktuální slevové kódy vidaXL na této stránce, se kterými jsou naše už tak nízké ceny ještě atraktivnější. Slevové kódy jsou pravidelně aktualizované a můžete je uplatnit na celou řadu produktů. Slevy můžete uplatnit například na nábytek, párty stany, ploty nebo sportovní zboží. Je to také to nejlepší místo, kam vyrazit na Černý pátek, protože zde najdete všechny slevové kódy na jednom místě!

Doručení je na vidaXL vždy zdarma – a nezáleží, zda kupujete například drobné doplňky do domácnosti, obrovskou sadu zahradního nábytku nebo tréninkové kolo.

Jak použít slevový kód vidaXL?

Použití slevového kódu vidaXL je velmi snadné. Stačí zadat slevový kód do pole pro slevový kód v nákupním košíku a sleva se automaticky projeví v celkové částce. Nezapomeňte si přečíst všeobecné podmínky slevového kódu, abyste si byli jisti, že ho můžete použít na vaši objednávku!

Získejte slevu 125 Kč při registraci do našeho newsletteru

Když se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, získáte slevu 125 Kč na vaši objednávku jako dárek na uvítanou. Jako předplatitel jste první, kdo se dozví, kdy jsou k dispozici nové slevové kódy vidaXL, nabídky a nové produkty. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách a trendech, speciálních nabídkách a nových produktech v našem sortimentu.