Projděte si všechny slevové kódy vidaXL na této stránce a objednávejte pokaždé se slevou!

Kupte zahradní lehátko, získejte 10% slevu na polštáře

slevový kód: LETO

Chci vidět víckeyboard_arrow_right

Získejte 5% slevu, když si objednáte ploty za 12 185 Kč nebo víc

slevový kód: LETO

Chci vidět víckeyboard_arrow_right

Mnoho produktů s 10% slevou, obměňují se každý měsíc

slevový kód: NABIDKY01

Chci vidět víckeyboard_arrow_right

Již brzy

Již brzy

Již brzy

slevové kódy vidaXL a speciální nabídky

Na vidaXL si velmi vážíme výhodných cen. Najděte všechny aktuální slevové kódy vidaXL na této stránce, se kterými jsou naše už tak nízké ceny ještě atraktivnější. Slevové kódy jsou pravidelně aktualizované a můžete je uplatnit na celou řadu produktů. Slevy můžete uplatnit například na nábytek, párty stany, ploty nebo sportovní zboží. Je to také to nejlepší místo, kam vyrazit na Černý pátek, protože zde najdete všechny slevové kódy na jednom místě!

Doručení je na vidaXL vždy zdarma – a nezáleží, zda kupujete například drobné doplňky do domácnosti, obrovskou sadu zahradního nábytku nebo tréninkové kolo.

Jak použít slevový kód vidaXL?

Použití slevového kódu vidaXL je velmi snadné. Stačí zadat slevový kód do pole pro slevový kód v nákupním košíku a sleva se automaticky projeví v celkové částce. Nezapomeňte si přečíst všeobecné podmínky slevového kódu, abyste si byli jisti, že ho můžete použít na vaši objednávku!

Získejte slevu 150 Kč při registraci do našeho newsletteru

Když se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, získáte slevu 150 Kč na vaši objednávku jako dárek na uvítanou. Jako předplatitel jste první, kdo se dozví, kdy jsou k dispozici nové slevové kódy vidaXL, nabídky a nové produkty. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách a trendech, speciálních nabídkách a nových produktech v našem sortimentu.