Vše pro zahradu


Představte si to: vyjdete ven na zahradu, cítíte čerstvý vzduch a vidíte, jak vaše plodiny a květiny rostou. Zní to krásně, že? Nechte se při vytváření tohoto kouzelného prostoru inspirovat naším zahradním nábytkem. Nejste si jisti, jaký nábytek je pro relaxaci venku nejlepší? Žádný problém, máme úžasné nápady na zahradní nábytek. Pokud se chystáte zahradničit, prohlédněte si všechny naše zahradnické produkty. Od zahradních potřeb, jako je nářadí a konstrukce, až po krásný zahradní nábytek nebo doplňky, je k vaší venkovní oáze jen krůček.Vše pro zahradu


Připravte se na zahradní inspiraci s našimi kolekcemi pro zahradu. Představujeme naše zahradnické potřeby, jako je nářadí a květináče, aby se vaší zeleni dařilo. Vneste do své zahrady trochu atmosféry se zahradními fontánami a trávníkovými dekoracemi nebo vytvořte mini oázu s rybníčkem. Pokud máte bazén, nezapomeňte se podívat na bazénové příslušenství, které vám usnadní jeho údržbu. Máme také krásné zahradní dekorace a ptačí budky nebo včelí úly pro váš zasněný venkovní prostor. Je vaše zahrada také místem pro děti? Zabavte je venkovními hračkami a hřišti. Udělejte ze své zahrady všestranný prostor a užívejte si pobyt venku!

Zahradnické potřeby


Zahradní květníky a truhlíky

Akční nabídka Aktuální trendy
+ 4 možnosti
1,539.00 Kč

Včetně DPH


Jezírka a fontány

Aktuální trendy
829.00 Kč

Včetně DPH


Plavecké potřeby a údržba bazénů

13,819.00 Kč

Včetně DPH

619.00 Kč

Včetně DPH


Dětské venkovní hry


Komposty a sudy na dešťovou vody


Venkovní dekorace

Akční nabídka
959.00 Kč

Včetně DPH

Akční nabídka
2,159.00 Kč

Včetně DPH

Aktuální trendy
1,879.00 Kč

Včetně DPH


Biodiverzita


Tipy a nápady na výzdobu zahrady


Máme vše, co potřebujete, aby se váš venkovní prostor proměnil v krásnou kvetoucí oázu. Hledáte inspiraci pro zahradní nábytek? Naši průvodci nákupem vám pomohou vytvořit pohodlný prostor – od výběru dokonalé terasové soupravy až po výběr správného materiálu zahradního nábytku. Podívejte se také na naše tipy pro zahradničení v každém ročním období. Ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál, máme pro vás rady týkající se všeho od výsadby po prořezávání. A pokud hledáte nápady na zahradní dekorace, máme jich pro vás také spoustu. Tak neváhejte a pusťte se do zahradničení!

Jak vybrat nejlepší materiál pro zahradní nábytek

Jaké nejdůležitější faktory je třeba zvážit při koupi zahradního nábytku?

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Jak připravit a vyzdobit zahradu na zimu

S každou novou sezónou prochází vaše zahrada důležitými změnami a procesy.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Průvodce zahradničením pro začátečníky

Že je zahradničení levnější než terapie se říká z mnoha dobrých důvodů.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Tipy na jarní zahradničení a nápady na dekorace

Ve vzduchu je stále cítit studená zima, ale už je čas začít se rozhlížet po zahradě.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Špičkové doplňky a příslušenství na zahradu

Nejlepší způsob, jak si užít léto, je při každé příležitosti vyrazit ven na čerstvý vzduch.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Máme velkou radost, když můžeme obdivovat krásné prostory, které naši zákazníci vytvářejí pomocí našich produktů a sdílejí je s námi s #sharemevidaXL. Kreativita našich zákazníků je skutečně inspirativní – od úžasných návrhů zahrad až po útulné domácí interiéry. Také se můžete připojit k naší komunitě a sdílejte své vlastní designy inspirované vidaXL. Pojďme oslavit naši společnou vášeň pro krásné a pohodlné bydlení a vzájemně se inspirovat k vytváření ještě úžasnějších designů!

Objevte vše