vidaXL má více než 10 let zkušeností v přeshraničním elektronickém obchodování a nabízí vám možnost zvýšit vaše prodeje rychle a bez námahy. Přihlaste se ještě dnes do našeho Affiliate programu a využijte našich nabídek!

Pomocí našich nejlepších nabídek vám pomůžeme růst a přitáhnout nové zákazníky. Budete mít přístup ka našim produktovým feedům, kupónům a dalším marketingovým materiálům. Náš  Account Manager bude s vámi v kontaktu a společně vytvoříte jedinečné nabídky, odpovídající vašim potřebám. Díky Affiliate programu vidaXL budete vyčnívat z davu!

 

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Spolupracujeme s vidaXL jako affiliate partner už skoro tři roky a vždy to byl jeden z naších nejlepších partnerů. vidaXL is je vždycky otevřená vyzkoušet nové nápady, takže budeme i nadále těžit s našich vztahů."

– Florine van de Werff, Vouchercloud

 

 
 

 

1. Zaregistrujte se:

 Zaregistrujte se do našeho Affiliate programu, a vidaXL posoudí vaši žádost v nadcházejících pracovních dnech.

 

2. Připojte se k programům jednotlivých zemí: 

Vyberte programy pro země, ve kterých chcete prodávat.

 

3. Vyberte si své nabídky: 

Zvolte si své nabídky a používejte náš marketingový materiál na vašich webových stránkách.

 

4. Vytvářejte konverze: 

Pokud kliknutí z vaší stránky vede k prodeji v našem internetovém obchodě, obdržíte provizi; používáme atribuci posledního kliknutí.

 

5. Zvedněte laťku!

Čím více konverzí vytvoříte, tím vyšší bude úroveň vaší provize! Nabízíme 3 různé úrovně: bronzovou, stříbrnou a zlatou.

 

6. Vydělávejte peníze:

Vaše provize bude vyplácena 1× měsíčně, jakmile dosáhnete minimální hodnoty 25 €.

 

Omezení:

Mějte prosím na paměti, že budeme kontrolovat, zda váš web vyhovuje našim kritériím, neboť máme v našem Affiliate programu vidaXL máme jistá omezení. Zakazujeme například používání softwaru stimulujícího kliknutí. Navíc v našem programu Affiliate není povolen rasistický, pornografický, násilný, nenávistný nebo kriminální obsah. Pokud se chcete ujistit, že vaše webové stránky odpovídají našim kritériím, navštivte Omezení, kde najdete kompletní seznam.

 
 

Využívejte našich nabídek a přilákejte nové zákazníky, nebo vytvořte své vlastní nabídky společně s vaším Account Managerem. Využije našich dynamických provizí a vydělávejte bez námahy! Díky Affiliate programu vidaXL budete vyčnívat z davu!