Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Kiyoh hodnocení: 4.1 / 5

Dekorativní polštáře

Zobrazujeme: 1-48 of 287

Použijte polštářky jako dekoraci

Chcete svůj obývací pokoj zkrášlit a osvěžit jeho vzhled, aniž by vás to stálo moc peněz? Pořiďte si několik krásných polštářků! Zvolte tlumené odstíny, které budou tón v tónu ladit se zařízením pokoje, anebo naopak zářivě barevné polštářky, které budou fungovat jako barevný akcent v interiéru. Dekorační polštáře nejenom, že vypadají pěkně, ale navíc ještě zvýší pohodlí vaší pohovky nebo křesla. Zde můžete najít celou řadu cenově dostupných polštářků a povlaků na polštáře do interiéru i ven, díky kterým bude vaše posezení nebývale pohodlné.

Interiérové a venkovní polštáře

Polštářky mohou sloužit různým účelům. Mohou mít například čistě estetický důvod, když je použijete, aby dodali vaší neutrální pohovce nebo křeslu trochu barvy. Větší množství polštářků může navíc zvýšit pohodlnost vaší pohovky. Venkovní polštáře jsou, na rozdíl od dekorativních polštářů, naprosto nepostradatelné. Zahradní nábytek bývá obvykle vyrobený z tvrdých materiálů, jako je dřevo nebo plast, a bez polštářů může být poněkud nepohodlný. Ani na své zahradě nebo terase se nemusíte bát pohrát si s barvami. Barevné polštáře budou na černém nebo hnědém zahradním nábytku vypadat prostě úchvatně!  

Nebojte se pestrých vzorů ani jednobarevných kusů

Dekorační polštáře jsou dostupné v nespočetných variantách. Právě teď jsou v módě výrazné grafické vzory, texty a zvířecí potisky. Pokud zkombinujete různé polštáře, ujistěte se, že spolu ladí a výsledek nevypadá přeplácaně. Polštáře s potiskem se dají kombinovat například s jednobarevnými polštáři v ladícím odstínu. Pokud potisk není příliš dominantní, můžete ho namixovat s jiným potiskem stejné barvy, a vytvořit tak hravý efekt.

Zobrazit více