Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Nábytek  (24)
Stoly  (24)

Skládací stoly

Praktické skládací stoly

Pokud nemáte příliš mnoho místa, nebo prostě jen nepotřebujete používat svůj stůl neustále, bude skládací stůl možná tím řešením, které hledáte. Tyto stoly se dají snadno složit, aby vám nezabíraly místo, když je zrovna nepoužíváte. U vidaXL máme velký výběr skládacích stolů pro vnitřní i venkovní použití. V našem sortimentu můžete najít také praktické tapetovací stoly. Ty jsou obzvláště vhodné pro občasné používání, protože ačkoliv jsou velmi robustní, dají se skladovat, aniž by zabíraly místo!

Skládací stoly pro malé místnosti

Pro menší místnosti může být opravdu osvobozujícím řešením koupě stolu, který se dá snadno složit. To vám umožní používat i prostor, který by jinak zabíral stůl, a volně procházet po místnosti během dne. To samé platí pro skládací stolky v menší zahradě. Když chcete povečeřet venku, můžete rychle vytáhnout stůl ven. Ve složeném stavu vám takový stůl (stejně jako tapetovací stůl), zabere jen minimum místa, takže vám nepřekáží, když ho momentálně nepoužíváte. Úžasné!

Stoly pro vnitřní i venkovní použití

Skládací stoly jsou ideální pro použití v interiéru i venku. Skládací zahradní stůl využijete během letních měsíců, a jakmile se ochladí, můžete ho snadno uložit pod střechu. Skládací odkládací stolky jsou rovněž velmi praktické. Když máte hosty a potřebujete nějaké místo navíc, kam odložit nápoje a občerstvení, stolek jednoduše rozložíte a postavíte, kam zrovna potřebujete!

Zobrazit více