Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Křesla, polohovací a rozkládací křesla

Zobrazujeme: 1-48 of 669
  • ...

Pohodlná křesla

Ve většině slovníků je definicí slova křeslo „pohodlné sedadlo“. To je přesně to, co máme u vidaXL na mysli, když vytváříme náš úžasný sortiment křesel. V našich křeslech si můžete opravdu odpočinout s dobrou knihou nebo při sledování svého oblíbeného seriálu. Naše pohodlná křesla jsou perfektní také na malé odpolední zdřímnutí. Pro optimální relaxaci u vidaXL najdete celou řadu křesel s podnožkami, stejně jako masážní křesla a polohovatelná křesla, která si můžete nastavit do libovolné pozice.

Křesla s textilním a koženkovým čalouněním

Někteří lidé upřednostňují křesla čalouněná textilem, protože působí mnohem hřejivěji. Můžete si ale vybrat také křeslo čalouněné (umělou) kůží. Tento materiál je velmi příjemný na dotek a snadno se čistí. Pokud je všechen váš nábytek kožený, nemusí to automaticky znamenat, že i to úžasné nové křeslo by mělo být kožené. Kombinace různých materiálů dodá vašemu interiéru jedinečný a eklektický vzhled.

Polohovatelná relaxační křesla

My u vidaXL vám rádi pomůžeme s dosažením optimální relaxace pomocí našich úžasně pohodlných a polohovatelných křesel. Máme skvělý výběr křesel s nastavitelnými opěradly, která jsou určená k tomu, abyste se mohli natáhnout a pořádně se uvolnit, a jsou ideální pro malé odpolední zdřímnutí. Přiložený taburet celý zážitek přivádí k naprosté dokonalosti.  Polohovatelná křesla s integrovanou podnožkou jsou dalším typem křesla, který vám pomůže se uvolnit. Díky polohovacímu systému se můžete snadno natáhnout, a zase posadit. Přitom se dá nastavit i podnožka, abyste si mohli natáhnout unavené nohy. Prostě úžasné!

Sjednoťte svůj interiér

Když si do interiéru pořídíte relaxační křeslo, vytvoříte tak okamžitě útulný koutek pro posezení. Je to také skvělý způsob, jak vnést do místnosti trochu barvy nebo odlišný materiál. Zvolte si například překrásné fialové křeslo nebo křeslo v patchworkovém provedení. To snadno prozáří celý prostor, zařízený ve střízlivých barvách, a přitom se stane dominantou místnosti.

 

Hledáte jiné produkty? Prohlédněte si kategorie níže:

Zobrazit více