Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Sady venkovního nábytku

Zobrazujeme: 1-48 of 1727
  • ...

Velký výběr zahradních setů

Pokud jste zrovna na výpravě za novým zahradním nábytkem, je důležité se nejdříve zamyslet, co se bude hodit na vaši zahradu. U vidaXL najdete velký výběr zahradních setů různých barev, velikostí a stylů. Bude se vám hodit spíše romantický bistro set pro dva, nebo luxusní zahradní sedací souprava, na které si budete moci udělat opravdové pohodlí s celou rodinou a partou přátel?

Skládací zahradní nábytek ušetří spoustu místa

Chápeme, že každý nemá na zahradě místo nazbyt. Skládací zahradní nebo balkonový nábytek může být ideálním řešením, protože za špatného počasí ho můžete v mžiku složit a uložit do sucha. Když se řekne skládací židle, lidé si většinou vybaví nepohodlné plastové kempingové židle. My vám ale můžeme zaručit, že v současné době najdete ve skládacím provedení širokou škálu atraktivního, a zároveň velmi pohodlného zahradního nábytku.

Klasický i moderní venkovní nábytek

Pokud jde o zařízení vaší zahrady, můžete si rovněž vybrat z klasického nebo moderního stylu. Zahrada s jasnými liniemi, čistými okraji a moderními doplňky je ideálním prostředím pro ratanový nábytek v tom nejsoučasnějším designu s geometrickými tvary, nebo dokonce pro hypermoderní betonový nábytek, který je dnes rovněž velmi populární. Klasická zahrada, která využívá hravou a romantickou kombinaci rostlin a tvarů a možná také obsahuje drobný vodní prvek, jako je fontánka či jezírko, bude zase perfektní pro mozaikový stůl a židle nebo klasický dřevěný zahradní set

Různé materiály

Vybíráte-li si zahradní nábytek, můžete volit z různých materiálů. Ve většině zahrad najdeme nejspíš dřevěný zahradní nábytek, jehož teplá hnědá barva nejlépe zapadá do přírodního prostředí. Pokud ale hledáte něco, co bude opravdu vynikat a budit pozornost, zvolte bílý nebo černý ratanový nábytek, nebo dokonce jedinečný set betonového nábytku. Pestré barvy dodáte svému zahradnímu nábytku snadno pomocí polstrů a polštářů.

 

Hledáte jiné produkty? Prohlédněte si kategorie níže:

Zobrazit více