Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Kiyoh hodnocení: 4.1 / 5
Nábytek  (407)
Stoly  (407)

Noční stolky

Zobrazujeme: 1-48 of 407

Vysoce kvalitní noční stolky

Noční stolky jsou v ložnici nepostradatelné! Představují místo na vaši oblíbenou knihu, budík a pěknou lampičku. Pokud si zvolíte noční stolek s dvířky, vytvoříte ještě více úložného prostoru, a ve vaší ložnici budete udržovat větší pořádek. U vidaXL můžete najít úžasný výběr vysoce kvalitních nočních stolků: máme pro vás jak samostatné noční stolky, tak výhodné sety po dvou.

Noční stolek – v ložnici nepostradatelný

Aniž bychom si to uvědomovali, máme tendenci umísťovat na své noční stolky ty nejrůznější věci. Ve většině ložnic najdete na nočním stolku lampu a tolik důležitý budík. Někteří lidé přidají brýle, sklenici vody a knihu nebo časopis. Noční stolek je ideální řešení pro umístění všech nezbytností pro dlouhé večery prolenošené v posteli. Když kupujete nový noční stolek, měli byste se zamyslet, jak se bude hodit ke zbytku zařízení vaší ložnice. Vzali jste například v úvahu materiál, barvu a výšku vaší postele? U vidaXL máme velký výběr neutrálních dřevěných nočních stolků, které budou vypadat skvěle v každé ložnici.

Řešení pro malé ložnice

Pokud máte jen malou ložnici, kde není místa nazbyt, noční stolek se možná vedle vaší postele nevejde. V takových případech vám navrhujeme připevnit na zeď k posteli malou poličku, na kterou postavíte lampu a budík.

Kombinace nočních stolků a postele

V některých případech se dá postel s nočními stolky zakoupit jako set. Je také možné vybrat si postel a noční stolky zvlášť, a vytvořit tak zajímavou kombinaci barev či materiálů.

Zobrazit více