Vše pro kuchyni


Jste připraveni na proměnu kuchyně? Inspirujte se naším nábytkem do kuchyně! Ať už hledáte kompletní set kuchyňského nábytku, nebo jen několik kuchyňských potřeb, z naší nabídky si vybere každý. Ale jaký kuchyňský nábytek je pro vás nejvhodnější? Podívejte se na naše typy na kuchyňský nábytek. Naše vybavení do kuchyně a dekorace vám pomohou vytvořit kuchyni vašich snů! Pusťte se do vaření a proměňte svou vysněnou kuchyni v realitu.Vše do kuchyně


Jste připraveni vytvořit stylovou a funkční kuchyni? Podívejte se na naše kolekce kuchyní, které si naprosto zamilujete! Začněte výrazným kouskem, jako je stylová kuchyňská skříňka pod dřez, a doplňte ji kuchyňským náčiním nebo nádobím. Pokud máte rádi ručně vyrobené věci, proč si nevytvořit vlastní kuchyňský stůl? Můžete dokonce znovu použít materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Přidejte svůj osobitý styl pomocí zábavných kuchyňských předmětů, jako jsou barevné ubrousky nebo solničky a pepřenky.

Kuchyňské skříňky pod dřez


Různé kuchyňské potřeby


Sestavte si vlastní stůl


Recyklované materiály


Tipy a nápady na design kuchyně


Se správnou inspirací kuchyňského nábytku můžete mít z vaření úžasný zážitek! Dobrá zpráva: máme krásné nápady do kuchyně a skvělé tipy. Podívejte se například na naše průvodce nákupem kuchyňského nábytku. Snadno pochopíte, jak koupit správný kuchyňský stůl, židle nebo lavice. Podívejte se na náš výběr interiérových stylů – dozvíte se, jak si zařídit interiér jako profesionál.

Styly interiéru

Najděte si svůj oblíbený styl interiérového designu a nakupujte položky, které odpovídají každému stylu. Udělejte ze svého domu domov ještě dnes!

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Skvělé tipy jak si vybrat perfektní jídelní sestavu

Většina z nás má rušný životní styl a najít si čas na setkání není zrovna nejjednodušší věc.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Jak si vybrat jídelní stůl

Jídelní stůl je srdcem bydlení, a proto jeho nákup vyžaduje vaši plnou pozornost.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Průvodce nákupem jídelní lavice – jak objevit ideální lavici

Chcete si vytvořit perfektní jídelní kout, kde si můžete příjemně posedět s blízkými? Vymyslet a najít ideální řešení pro jídelní kout není snadná práce.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Jak vybrat barovou stoličku – užitečné tipy

Perfektní barové židle musí být pohodlné, ladit s vaším interiérem a hodit se do domácnosti s dětmi.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Máme velkou radost, když můžeme obdivovat krásné prostory, které naši zákazníci vytvářejí pomocí našich produktů a sdílejí je s námi s #sharemevidaXL. Kreativita našich zákazníků je skutečně inspirativní – od úžasných návrhů zahrad až po útulné domácí interiéry. Také se můžete připojit k naší komunitě a sdílejte své vlastní designy inspirované vidaXL. Pojďme oslavit naši společnou vášeň pro krásné a pohodlné bydlení a vzájemně se inspirovat k vytváření ještě úžasnějších designů!

Objevte vše