Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU

Zrcadla

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
Jejda, produkt, který hledáte, bohužel zrovna není na skladě. Podobné zboží najdete zde.

Koukněte se na sebe do jednoho z našich krásných zrcadel

Zrcadlo, zrcadlo řekni mi… kdo jev zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější? Jste ten typ člověka, který se podívá do zrcadla pokaždé, když k tomu má příležitost, nebo ho používáte pouze při čištění zubů? Ať už zrcadlo má zrcadlo pro vás jakoukoliv funkci, nemůže chybět v žádné domácnosti! Zrcadlo je nejen něco, do čeho se díváte, abyste zkontrolovali svůj dokonalý vzhled, ale také opticky zvětšuje prostor.  U vidaXL najdete úžasný výběr stojacích zrcadel, nástěnných zrcadel, šperkovnic opatřených zrcadlem i menších kosmetických zrcátek.  

Velká i malá dekorativní zrcadla

V dnešní době jsou k dostání zrcadla všech tvarů a velikostí. Velké šatnové zrcadlo vám umožní vidět se v plné kráse. Velké zrcadlo navíc opticky rozšíří malou místnost. To platí také pro nástěnná zrcadla. Pokud na to půjdete chytře a rozmístíte zrcadla správně, bude prostor působit mnohem vzdušněji a vznikne nová a svěží atmosféra, plná života! Tady u vidaXL nemáme ale jen velká a nápadná zrcadla pro váš obývák nebo halu. Nabízíme vám také úžasný výběr zrcadel menších rozměrů, která můžete umístit prakticky kamkoliv!

Osvětlená zrcadla

Pokud je řeč o zrcadlech, pak je dobré osvětlení nezbytné. Obzvláště koupelnová zrcadla, která jsou používána nejčastěji, musí být dobře osvětlená. U vidaXL můžete najít řadu osvětlených koupelnových zrcadel, ale také šperkovnice s LED osvětlením uvnitř a zrcadlovými dvířky… co víc si přát? Když skříňku na šperky otevřete, budete na své šperky vždycky dobře vidět díky vestavěným LED světlům. A když je skříňka zavřená, můžete se dívat, jak skvěle vypadáte, do krásného zrcadla v půvabném dřevěném rámu!

ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč