Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU

Stojany na víno

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
Jejda, produkt, který hledáte, bohužel zrovna není na skladě. Podobné zboží najdete zde.

Stojany na víno pro opravdové milovníky víny

Ať už jste opravdový znalec, nebo jen občasný milovník vína, je ve vaší domácnosti stojan na víno nepostradatelný. Uchovávejte a vystavujte své nejcennější lahve v obývacím pokoji, anebo je skladujte pěkně v chládku v garáži či ve sklepě. Stojany na víno jsou pro uchovávání vína ideální, protože lahve v nich jsou uloženy ve vodorovné poloze, takže korek je nasáklý, do lahve neproniká žádný vzduch a vy si budete moci víno vychutnat i za několik let. vidaXL vám nabízí rozmanité regály na víno v různých velikostech. Do toho nejmenšího se vejde 6 lahví, zatímco ten největší jich pojme až 108.

Regály na víno všech tvarů a velikostí

Pokud jde o stojany na víno, výběr možností je takřka nekonečný. Můžete v nich přechovávat jen část své sbírky, ale k mání jsou zároveň i velké regály na stovky lahví. Co se materiálu týče, dřevěný stojan na víno má klasičtější vzhled, zatímco lesklý kovový stojan se bude perfektně hodit do moderního interiéru. U kovových stojanů si můžete vybrat mezi jednoduchým designem, nebo mnohem zdobnějšími tvary.  

Nejlepší místo pro stojan na víno

Ideální prostředí pro skladování vína je suchá místnost s konstantní teplotou. Pokud umístíte svůj stojan na víno do kuchyně nebo obývacího pokoje, kde si lidé obvykle rádi dopřávají něco dobrého, budete mít láhev svého oblíbeného vína vždy na dosah ruky. Další možností pro uložení vína je garáž nebo sklep. Tato místa jsou tmavá a chladná, takže jsou vhodnější pro dlouhodobé uchovávání cenných vín. Vždy se ale před otevřením každé lahve ujistěte, že víno má optimální teplotu pro servírování.

ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč