Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty

Bazény

Zobrazujeme: 1-48 of 58

Zchlaďte se v některém z našich bazénů

Bazén na zahradě je stále ještě považován některými za luxus, který si ne každý z nás může dovolit, avšak za těchto horkých dnešních je skoro nezbytností! V dnešní době si je možné vybrat z několika druhů bazénů, díky kterým si se svou rodinou a přáteli budete užívat zábavu po celé léto. Na vidaXL naleznete bazény, které můžete sestavit velmi snadno, prodáváme bazény s pevným rámem stejně jako bazény nafukovací. Mimo to si také můžete vybrat z několika různých velikostí. U nás si jednoduše bazén vybere každý!

Různé druhy bazénů

Bazény můžeme rozdělit do dvou kategorií: bazény s pevným rámem nebo bazény nafukovací. Oba druhy bazénů mají svá pro a proti, která můžeme vypíchnout. Bazény s pevným rámem jsou vždy stabilnější, větší a mají také menší možnost, že vám voda z nich bude unikat. Protože jsou tyto bazény větší, lidé je na zahradě většinou nechávají stát celé léto. Pokud je však vaše zahrada menší, tak je tento fakt nutné zvážit. Nafukovací bazény jsou naopak velmi lehké na sestavení a vyfouknutí, pokud jich na zahradě již není potřeba. Tyto bazény je možné pořídit i v menších velikostech, což je dělá perfektními pro malé děti.

Vhodné příslušenství

Pokud je váš bazén venku po celý rok, tak je velmi důležitá správná péče o něj. K dispozici je několik druhů vodních filtrů a pump, které vám pomohou váš bazén udržovat čistý. Dalším užitečným příslušenstvím k bazénům jsou vodní vysavače, plachty na bazény, žebříky či osvětlení. Velmi oblíbené jsou také vyhřívače bazénů. Tyto vyhřívače vám zajistí optimální teplotu vody v bazénu po celý rok. Na vidaXL naleznete jednoduše vše pro váš bazén.

Zobrazit více