Interiér

Chcete proměnit některé místnosti v domě? Ve vidaXL jste na nejlepším místě, zde najdete skvělé nápady pro váš interiér!


@wonenbijchan

Obývací pokoj


@vena_an

Jídelna


@ourludlowlife

Domácí kancelář


@haleys_cozy_home

Dětský pokoj


Oblíbené produkty pro interiéry:
Venkovní bydlení

Venkovní bydlení je rozšířením vašeho domova, je praktické a zároveň hezké na pohled.


Oblíbené produkty pro exteriéry:

+ 6 možnosti
1,739.00 Kč

Včetně DPH

319,8 Kč /m²
Nejnovější inspirativní a informativní články

Občas je třeba trochu kopat, abyste našli.Více inspirací


 

Z našeho eshopu k vám domů – Přidejte se ke galerii #sharemevidaxl!

Nechte se inspirovat s vidaXL!

Chcete si navrhnout bydlení svých snů? Kromě výběru z široké nabídky produktů budete pro svůj domov potřebovat také trochu inspirace. Abychom vás provedli nejznámějšími styly a krásnými trendy současnosti, vytvořili jsme tento neuvěřitelně užitečný prostor plný inspirace. Vezměme si náš blog jako příklad. Každý příspěvek na blogu nabízí hodnotnou inspiraci pro designování interiéru, tipy na dekorace a nábytková řešení.

Kromě toho jsme pro vás připravili několik podrobných průvodců nákupem různých nepostradatelných produktů, abychom vám pomohli s jejich výběrem. Další inspiraci pro dům a zahradu a snadnější rozhodování o nákupu vám přináší možnost zařizovat své bydlení místnost po místnosti. Tato metoda vám umožní soustředit se pouze na dekorace a nábytek jednoho specifického pokoje či prostoru, takže snadno vytvoříte bydlení, které vám bude vyhovovat po všech stránkách.


#sharemevidaXL: naše produkty, váš design

Jsme hrdí, že inspiraci čerpáme ze skutečných domovů a od lidí, kteří do svého bydlení začlenili naše nábytková řešení a stylistické tipy. Hrdiny, kteří nás inspirují, jste totiž opravdu vy – naši zákazníci! Oceňujeme, že s námi sdílíte své interiérové designy, jež v každém ohledu považujeme za skvělý zdroj inspirace pro dům a zahradu.

Všechna tato inspirace si zaslouží své unikátní místo, proto jsme vytvořili tento prostor, kde jsou naši zákazníci v centru pozornosti a kde najdete všechny interiérové styly a trendy roku 2022. Nechte se inspirovat realizacemi našich zákazníků na dedikované stránce #sharemevidaxl, která je plná jejich kreativních návrhů. Můžete si zde prohlédnout širokou škálu našich produktů a jak vypadají, když se ocitnou ve skutečném domácím prostředí. Můžete si tudíž snáze představit, jak se budou vyjímat ve vašem domově a napoví vám, jakým směrem se při designování svého ideálního bydlení vydat. Chtěli byste zveřejnit vaše vlastní nápady? Podívejte se na podmínky zde!


Přihlaste se k odběru inspirativního newsletteru

Věděli jste, že nejlepší inspirace pro interiérový design vám může čas od času dorazit do e-mailové schránky? Představujeme: náš inspirativní newsletter! Pokud máte zájem, jednoduše se zaregistrujte, a my vám začneme zasílat naše neuvěřitelně užitečné newslettery. Od inspirace pro domov a zahradu po nápady na dekorace, až po obrovské kolekce skvělých věcí, které by neměly v žádném bydlení chybět, náš newsletter vám přináší tohle vše a mnohem víc.

Budete první, kdo se dozví o nových příspěvcích na blogu, zajímavých trendech a novinkách v populárních designových stylech. V podstatě o všem, co potřebujete k inspiraci pro váš dům, zahradu a nábytek. Přihlaste se k odběru našich inspirativních newsletterů a připojte se ke komunitě vidaXL!