Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Kiyoh hodnocení: 4.1 / 5

Houpací křesla

Relaxace v houpacím křesle

Houpací křeslo je ideálním místem pro relaxaci. Když večer čtete knihu nebo sledujete televizi, může být velmi uklidňující se přitom pohupovat dopředu a dozadu. Máme varianty, které se pohybují jen mírně, ale i kousky, na kterých se můžete houpat mnohem rychleji. Zde u vidaXL najdete pěkný výběr kvalitních houpacích křesel za dostupné ceny!

Stejně jako houpací křesla do interiéru u nás můžete najít také zahradní houpací křesla, která vám při houpání umožní vychutnat si sluníčko a pěkné prostředí vaší zahrady. Houpací křesla do interiéru mívají pohodlné polstrování, takže sezení na nich je velmi příjemné. Zahradní houpací křesla jsou většinou vyrobená ze dřeva či oceli. Pár hezkých polštářků v zářivých barvách dodá těmto úžasným křeslům ihned úplně nový vzhled a měkoučký pocit!

Vneste do svého obýváku trochu nostalgie

Houpací křeslo vzbuzuje ve většině lidí nostalgický pocit. V současné době je tak často nevídáme, ale dříve bývala houpací křesla častou součástí obývacích pokojů. Pokud máte malé děti, můžete zjistit, že houpání s nimi na ně bude mít uklidňující účinek.

Pro mladé i staré

Děti zábavné houpací křeslo ocení vždycky; tato úžasná křesla jsou ale také velmi oblíbená mezi staršími lidmi. Pokud sedák křesla není příliš hluboký, houpavý pohyb jim pomůže při vstávání.

Zobrazit více