Pohodlný ratanový zahradní nábytek

Každý den jako na dovolené na vlastní zahradě

 

Ratanový zahradní nábytek v nás vyvolává nostalgické pocity. Vyzařuje z něj retro atmosféra 60. let, ale přesto tento trend působí svěžeji než kdy předtím. Ratanový nábytek je součástí dnes tak populárního trendu přírodních materiálů a nabízí mnohem víc než jen pár míst k sezení. Ratanový nábytek s sebou totiž přináší neodolatelný šarm tropických ostrovů.

Tento trend je stále žhavý a v nejbližší době rozhodně nevychladne. Ratan je příjemný, hřejivý a módní materiál, a chcete-li si vytvořit relaxační místo na zahradě, je to skvělá volba. Pokaždé, když se usadíte do ratanového křesla, budete se cítit jako na dovolené – komu by se to nelíbilo?

 

 

Proč si ratanový zahradní nábytek okamžitě zamilujete

Ratan byl odjakživa skvělá volba pro zahradní nábytek. Od lehátek až po jídelní sety, ratanový zahradní nábytek dokonale završí design vaší zahrady. A navíc je jak syntetický, tak přírodní ratan jedním z nejodolnějších materiálů.

Polyratan je mnohem pevnější než přírodní ratan, a přesto vypadá stejně krásně. Odolává drsným klimatům, UV záření a je přirozeně antikorozivní. A navíc je odolný vůči opotřebení, snadno se opravuje a čistí.

 


-10% Aktuální trendy
2,969.00 Kč

Včetně DPH

-10% Aktuální trendy
1,969.00 Kč

Včetně DPH

Akční nabídka Aktuální trendy
+ 2 možnosti
949.00 Kč

Včetně DPH

-10% Aktuální trendy
5,599.00 Kč

Včetně DPH

Akční nabídka Aktuální trendy
+ 2 možnosti
949.00 Kč

Včetně DPH

-10% Aktuální trendy
+ 1 možnosti
3,009.00 Kč

Včetně DPH

-10% Aktuální trendy
+ 2 možnosti
2,519.00 Kč

Včetně DPH

-10% Aktuální trendy
+ 3 možnosti
1,469.00 Kč

Včetně DPH

Kupte produkty keyboard_arrow_right


Ratanový zahradní nábytek se hodí ke všemu

Ratanový zahradní nábytek je tak populární, protože je skutečným chameleónem bytového designu! Všestranný ratanový zahradní nábytek nachází uplatnění v mnoha typech zahradního posezení. Líbí se vám bohémský pohodový dekor? Pak mu vdechněte život s naším ratanovým zahradním nábytkem. Nostalgicky vzpomínáte na retro eklektický look 60. let? Přeneste se zpátky v čase s nadčasovým ratanovým nábytkem.

Ratan, který nachází uplatnění jak v interiéru, tak v exteriéru, vám pomůže vytvořit hřejivý a příjemný prostor k odpočinku. Ratanový proutěný nábytek vnese texturu do každého koutu a zkrášlí váš stávající design. A jelikož je na výběr v mnoha barvách a vzorech, snadno se adaptuje na mnoho designových stylů.

 

 

Navrhněte si přímořské venkovní posezení s ratanovým zahradním nábytkem

Ratanový zahradní nábytek je nedílně spojený s tropickou krajinou. S ratanovým nábytkem a dekoracemi si snadno vytvoříte venkovní posezení, kde se budete cítit jako u moře. Pro přímořskou atmosféru si stačí vybrat ratanový zahradní nábytek ve světlejších odstínech hnědé nebo v bílé, typické barvě pro středomořský dekor, a doplnit ho dekoracemi v ostrovním stylu.

Hledejte přehozy a polštářky v bilomodrém provedení nebo s tropickými vzory. Udělejte si radost dekoracemi z macramé, bílými svícemi a svítidly, jako jsou například ratanové závěsné lucerny. Přidejte dekorativní ratanové koše, bambusové stoličky a bavlněné podušky.

 

Jak stylizovat ratanový zahradní nábytek

  • Kombinací ratanového nábytku s dalšími kusy ze dřeva, skla a přírodních textílií vytvoříte pohodový a uvolněný look.
  • V okolí ratanového zahradního nábytku rozestavte rostliny, které zdůrazní jeho uvolněný prázdninový a tropický šarm.
  • Pohrajte si s různými barevnými odstíny, od zemitých tónů, po sytou modrou a živou zelenou. Ratanový zahradní nábytek vypadá skvěle v prostředí, které imituje přímořský design.
  • Pokud zařizujete zahradní posezení v minimalistickém stylu, vyberte si bílý nebo černý ratanový zahradní nábytek a zjemněte ho doplňky nebo dalším nábytkem ze světlejšího masivního dřeva.

 

 

Ratanový zahradní nábytek vydrží dlouhé roky

Náš ratanový zahradní nábytek je vyrobený z PE ratanu, velmi odolného materiálu, který se snadno čistí a je odolný vůči vzniku skvrn. K jeho omytí vám stačí obyčejná zahradní hadice. Čas od času ho můžete oprášit nebo otřít vlhkým hadříkem, aby si co nejdéle zachoval svůj svěží vzhled.

Ačkoliv je ratan klimaticky odolný, doporučujeme ho na zimu schovat dovnitř. Další možností je investovat do krytů na zahradní nábytek, které ho ochrání od klimatických vlivů. A to je vše, co je třeba, abyste si ratanový zahradní nábytek užívali po dlouhé roky.

 

Objevte více inspirace