Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty

Hodiny

Zobrazujeme: 1-48 of 50

S našimi krásnými hodinami se nikdy neopozdíte

Chodíte vždycky všude trochu pozdě? Pokud ano, zkuste s tím něco udělat a pořiďte si do různých místností u vás doma hodiny. V současnosti si můžete vybrat z obrovského množství stylů a barev hodin. Hodiny mohou mít také čistě dekorativní funkci. U vidaXL si vždy můžete vybrat pěkný kousek, který se bude hodit právě do vaší domácnosti.

Hodiny pro každou místnost

Pokud máte velký obývací pokoj nebo kuchyň, správná volba a kombinace doplňků dodá interiéru svěží a čistý vzhled. Pár opravdu výrazných kousků dodá prostoru ústřední bod. Můžete například sladit velkou vázu s barevným obrazem na zdi nebo velkými nástěnnými hodinami. Zvolte pro ně místo, kde budou viditelné ze všech možných úhlů, takže vždycky budete vědět, kolik je hodin. Pamatujte, že barva stěny, na které hodiny visí, může neobyčejně podtrhnout celkový dojem.

Různé modely

V současnosti jsou k dostání různé modely hodin, ze kterých si můžete vybírat. Pokud toužíte po něčem speciálním, hledejte hodiny s potištěným ciferníkem. Máte-li raději jednoduchý moderní styl, minimalistické digitální hodiny by mohly být to pravé pro vás. Pro ty, kdo preferují klasické modely, má    vidaXL úžasné oboustranné nástěnné hodiny, které vás přenesou na starosvětské nádraží s parními lokomotivami.

Zobrazit více