Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5
Nábytek  (1125)
Pohovky  (1125)

Pohovky

Zobrazujeme: 1-48 of 1125
  • ...

Pohodlné sedačky u vidaXL

Obývací pokoj bez pohovky je jako párek v rohlíku bez hořčice… prostě úplně nepřijatelný! Sedačka je ústředním bodem celého obýváku a spojuje všechny ostatní kusy nábytku v prostoru. Stačí přidat úžasná nová křesla a pěknou předložku, a útulné posezení je hotové! Pokud právě hledáte pohodlný gauč, jste tu správně. U vidaXL najdete vysoce kvalitní rohové sedačky, fantastické rozkládací pohovky a překrásné dvousedačkové a trojsedačkové gauče.

Výběr správné pohovky

Vybrat nový gauč bývá často opravdu výzva. Je tu tolik možností, ze kterých si můžete vybrat! Ze všeho nejdříve zvažte tvar své nové pohovky. Můžete si vybrat jednoduchý gauč pro dvě či tři osoby, ale i rohovou sedačku, která je v současné době velmi populární. Pokud si pořídíte rohovou pohovku, už není nezbytně nutné k ní pořizovat i křesla, protože taková sedačka sama o sobě nabízí dost místa k sezení. Pohovky bývají také vyrobené z velké škály materiálů. Jaký si vyberete, záleží na vašich osobních preferencích. Kožený gauč vypadá opravdu luxusně, ale některým lidem může připadat trochu studený. A nakonec nezapomínejte na rozměry nové pohovky. Vyberte si pěknou část obývacího pokoje a důkladně si přeměřte, kolik je tam na gauč místa. Přejeme vám hodně štěstí a věříme, že učiníte to nejlepší rozhodnutí!

Ty pravé dekorace pro váš gauč

Pokud jste si už vybrali novou sedačku, je čas ji trochu zkrášlit. Může to znít divně, ale pokud přidáte pár polštářků a měkoučký přehoz, může vaše nová pohovka působit ještě útulněji. Gauč v neutrálních barvách pár pestrobarevných polštářků dokonale oživí. Hřejivý pléd přehozený přes opěradlo bude vypadat fantasticky, a navíc vás zahřeje za chladných večerů. Užijte si vybírání doplňků u vidaXL!

Zobrazit více