Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty

Dekorace

Zobrazujeme: 1-48 of 5030
  • ...

Bytové doplňky všeho druhu

Když už máte domácnost zařízenou veškerým potřebným nábytkem, přichází čas na bytové dekorace. Díky správným doplňkům začne každý interiér vypadat jako opravdový domov a získá jedinečný charakteristický styl, který bude vyjádřením vaší osobnosti. Trendy se v této oblasti mění velmi rychle. U vidaXL se snažíme neustále udržovat krok s posledním vývojem, trendy a módou. Najdete u nás úžasné nástěnné dekorace, vkusné svíčky, krásné nástěnné hodiny, měkké polštářky a spoustu dalších doplňků.

Nejlepší nápady na dekorace do bytu

Bytové doplňky jsou určeny k tomu, aby zvýraznily styl interiéru. Pokoj, ve kterém je jen nábytek, nevypadá tak lákavě jako pokoj se svíčkami a hřejivým přehozem na pohovku. Stačí přidat jen pár drobností, a váš dům či byt se promění v domov. A protože vybrat ty správné dekorace je vždycky výzva, chceme vám dát pár praktických rad …

  • Nepřehánějte to s příliš mnoha doplňky, aby váš pokoj nepůsobil chaoticky.
  • Bytové doplňky vybírejte tak, aby ladily se zařízením interiéru.
  • Můžete namixovat i více stylů, abyste dosáhli jedinečného a eklektického vzhledu.
  • Pokud je základní zařízení interiéru neutrální a jednoduché, vyhrajte si s barvami při výběru dekorací.

Různé druhy bytových dekorací

Dekorace do bytu jsou k mání v různých tvarech a velikostech a nápadů, jak vyzdobit váš obývací pokoj, existuje opravdu nepřeberně. Můžete zvolit jen několik drobných dekorací, nebo naopak výrazný a nepřehlédnutelný kousek, jako je například velké zrcadlo či zvířecí hlavu na stěnu. Chcete experimentovat s barvami? Bytové doplňky jsou přesně tím, na čem se můžete vyřádit! Vyberte si pár kousků v měděné, modré nebo zelené barvě, které okamžitě oživí a projasní celý interiér. Pokud se vám nové zařízení vašeho obýváku příliš nelíbí, můžete snadno provést pár změn, které naprosto promění jeho vzhled. vidaXL nabízí úžasný výběr doplňků, které budou ve vaší domácnosti vypadat fantasticky.

Kombinujte různé barvy a materiály

Kombinace materiálů je tím, co dodá zařízení vaší domácnosti jedinečnost a zajímavost. Tady je pár nápadů na dekorace do bytu: zkombinujte pár tmavých polštářů z umělé kožešiny s měděnými košíky a stylovými skleněnými svícny. Dalším trendem je mix různých druhů textilních látek. Zvolte měkký a huňatý koberec v kombinaci s úpletovým taburetem a několika polštářky na gauč. Interiér také vhodně doplní výběr krásně zbarvených svíček. Když vás už jedna barva omrzí a potřebujete změnu, můžete svíčky prostě vyměnit za svíčky jiných barev či tvarů, a váš pokoj hned bude vypadat jinak.

Zobrazit více