Vše pro ložnice


Tady se plní všechny vaše sny – v ložnici! Podívejte se na naši širokou nabídku nábytek do ložnice pro váš kvalitní odpočinek. Jaký nábytek ale obvykle patří do ložnice? Mezi základní vybavení ložnice patří pohodlné postele, šik komody a elegantní noční stolky. Tento nábytek do ložnice jsou klíčem k vytvoření moderního a funkčního prostoru. Hledáte více než jen nápady na nábytek do ložnice? Podívejte se na naše měkké povlečení, nadýchané polštáře, pohodlné přehozy a nezbytné předměty pro uspořádání ložnice.Kolekce do ložnice


Vylepšete svou místnost s nábytkem do ložnice, aby se vám podřimovalo ve velkém stylu. Je to tak snadné, protože si můžete vybrat z tolika typů na nábytek do ložnice. Vytvořte si dokonalé útočiště s našimi kolekcemi do ložnice – od plovoucích nočních stolků až po útulný nábytek do ložnice. Vneste do svého prostoru světlo s lampičkami na noční stolek a dodejte eleganci se zrcadly do ložnice. Kromě toho máme krásné kolekce dekorací pro navození atmosféry i praktické doplňky pro noční stolky.

Plovoucí noční stolky


Stolní lampičky a doplňky na noční stolek


Zrcadla do ložnice


Ambientní osvětlení

879.00 Kč

Včetně DPH


Tipy a nápady na zařízení ložnice


Potřebujete nějaké nápady na zařízení ložnice? Žádný problém! Máme pro vás našeho průvodce nákupem postele a sbírku stylů interiérového designu, ve které najdete spoustu tvůrčí inspirace. Od rustikálního po moderní, od minimalistického po industriální – každý si najde svůj styl. Prozkoumejte naše skvělé tipy a nápady, jak si zařídit ložnici, tak, aby byla skutečně vaše. Připravte se na proměnu své ložnice v oázu míru!

Jak pracovat s barvou v interiéru od A do Z

Barvy přitahují pozornost, mění náladu a dokáží zvýraznit detaily v jakémkoli prostoru.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Styly interiéru

Pro inspiraci navštivte naši stránku Styly!

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Jak si vybrat postel

Pro kvalitní život je třeba kvalitní spánek a pro kvalitní spánek je třeba vybrat správnou postel. Vzhledem k tomu, že třetinu svého života strávíme v posteli, vytvořit si vysoce kvalitní podmínky pro spaní se vyplatí.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Máme velkou radost, když můžeme obdivovat krásné prostory, které naši zákazníci vytvářejí pomocí našich produktů a sdílejí je s námi s #sharemevidaXL. Kreativita našich zákazníků je skutečně inspirativní – od úžasných návrhů zahrad až po útulné domácí interiéry. Také se můžete připojit k naší komunitě a sdílejte své vlastní designy inspirované vidaXL. Pojďme oslavit naši společnou vášeň pro krásné a pohodlné bydlení a vzájemně se inspirovat k vytváření ještě úžasnějších designů!

Objevte vše