Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Nábytek  (99)
Židle a křesla  (99)
Lenošky  (99)

Lenošky

Dodejte svému interiéru luxusní šmrnc lenoškou

Lenoška je krásný, pohodlný a často podceňovaný kus nábytku. Můžete ji používat k tomu, abyste se na ni pohodlně natáhli, ale také jako dvoumístnou pohovku. Protože nemá opěradlo po celé délce, nebude působit tak masivně, jako opravdová pohovka. Zde u vidaXL jsme vám připravili krásný výběr úžasných lenošek v celé škále různých materiálů.

Pohodlná lenoška

Lenošku si můžete pořídit namísto klasického nebo polohovacího křesla. Tento fantastický kus nábytku je neuvěřitelně pohodlný a také vám zajistí více místa k sezení. Vaši hosté budou tento nový dominantní kousek obdivovat a vám se z pohodlného divanu nebude chtít vstávat! Materiály, které používáme na výrobu našich lenošek, skutečně přispívají k jejich pohodlnosti. Zvolte si například lenošku vyrobenou z vysoce kvalitní umělé kůže nebo směsi bavlny a polyesteru. Tyto materiály se také velmi snadno čistí.

Volba rohové pohovky

Pokud chcete zabít dvě mouchy jednou ranou, můžete si pořídit rohový gauč. Rohová sedačka není pouze pohovka, ale zároveň také lenoška. U některých modelů bývá lenoška odnímatelná, takže ji můžete umístit také někam jinam. U vidaXL najdete také řadu rohových pohovek, které mají integrovanou lenošku. Kromě pohodlného posezení se na ně můžete také natáhnout.

Zobrazit více