Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny

Lavice

Zobrazujeme: 1-48 of 293

Krásné lavice s úložným prostorem u vidaXL

Krásná lavice ve vaší předsíni nebo obývacím pokoji není příjemná jen po estetické stránce, ale také představuje úložný prostor navíc, a rovněž poskytuje další místa k sezení, když máte návštěvu.  vidaXL vám nabízí široký sortiment lavic, z nějž si můžete vybírat. Od malých dřevěných lavic až po barevné a nazdobené, od lavic s úložným prostorem až po lavice do předsíně a na chodbu nebo do šatny: vidaXL má ten správný nábytek pro každého!

Praktické lavice do interiéru vaší domácnosti

Lavice jsou ideální, když potřebujete rychle získat další místa k sezení. Umístěte je do kuchyně, obýváku, ložnice, nebo i do předsíně. S pomocí několika pěkných polštářků dokážou dodat celému prostoru odlišný ráz. Dají se snadno přenést do vašeho obývacího pokoje, což opravdu oceníte, když budete mít početnější návštěvu. Úložné lavice do předsíně představují také skvělé a jednoduché řešení pro ukládání nejrůznějších věcí. Jednoduše odklopíte víko nebo vytáhnete košík, a nastrkáte dovnitř hračky, náhradní polštáře nebo ložní prádlo.

Vyberte si ty správné lavice do předsíně a ložnice

Při hledání vhodné lavice bychom vám chtěli dát několik rad, které byste měli mít na paměti. Především je nutné si uvědomit, k čemu budete lavici používat. Potřebujete ji spíše jako místo k sezení, jako úložný prostor, nebo oboje zároveň? Dále se zamyslete, jaký styl a barva se budou hodit do daného interiéru. Lavice s barevným textilním čalouněním rozjasní jednoduše a neutrálně zařízený interiér. Pokud už máte hodně barevného nábytku, bude se vám možná více hodit bílá nebo dřevěná lavice. Poslední radou je, abyste si přeměřili místo, kam chcete nábytek umístit, a zvolili správné rozměry lavice.

Velký výběr u vidaXL

Nezáleží na tom, zda hledáte praktickou lavici do předsíně, nebo chcete zútulnit svůj obývací pokoj – vidaXL vám má co nabídnout ve všech případech. Veškeré naše zboží navíc nabízíme za bezkonkurenční ceny, takže klidně můžete kompletně předělat interiér celé své domácnosti, aniž byste přitom museli příliš utrácet!

Zobrazit více