Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Hračky a hry

Zobrazujeme: 1-48 of 230

Nakupte hračky online snadno a rychle

Pokud na poslední chvíli hledáte dárek a nemáte čas vypravit se na nákupy do města, můžete nakoupit různé hračky a hry na vidaXL.cz. Máme pro vás velký sortiment hraček pro malé i odrostlejší děti, a to jak od naší vlastní značky, tak i od jiných značek. Je dobré vědět, že veškeré naše zboží doručujeme zdarma, a zdarma ho můžete také vrátit.

Hračky a hry do interiéru i na zahradu

Abyste se vyhnuli dobře známé situaci, kdy vaše děti sedí na gauči před televizí nebo si hrají s tabletem, musíte jim umožnit jiné druhy zábavy. Hra venku bude mnohem zábavnější, když jim u nás koupíte dětský domeček, pískoviště, houpačky nebo celé kompletní dětské hřiště na zahradu. Menší děti potěší také elektrické autíčko nebo odrážedlo, větší zase trampolína, na které mohou řádit po celý den. Jen se ujistěte, že jste kolem trampolíny správně upevnili bezpečnostní síť, aby vaše děti nespadly. Když je venku škaredě, zabaví je doma naše stavebnice, velký plyšový medvěd, panenky nebo hudební hračky. Všechny hračky můžete nakoupit snadno přes internet na vidaXL!

Nakupujte v pohodlí svého domova

Taky si užíváte nakupování, když se při něm můžete natáhnout doma na pohovce? Pak je pro vás vidaXL ten pravý internetový obchod. Kromě hraček a her u nás najdete rozmanitý sortiment dalšího zboží. Nepotřebujete nakoupit také něco pro váš dům či zahradu, nábytek, sportovní vybavení nebo chovatelské potřeby? Objednání zboží v našem e-shopu je velmi snadné, a pak už se jen můžete těšit, až vám ho dodáme zdarma až domů.

Zobrazit více