Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Průmyslové zboží

Zobrazujeme: 1-48 of 4494
  • ...

Nářadí pro každého řemeslníka

Jednou z hlavních předností internetového obchodu vidaXL je velmi rozmanitý sortiment, takže u nás můžete najít nábytek, sportovní potřeby, ale také nářadí a další průmyslové zboží. Ať už jste profesionální řemeslník, nebo domácí kutil, v našem e-shopu si vyberete. Specializované hobby markety nabízejí nářadí často za dost vysoké ceny, ale my u vidaXL vám chceme nabídnout to nejkvalitnější zboží co nejvýhodněji. Kromě výrobků naší vlastní značky vidaXL pro vás máme také produkty známých a oblíbených značek, jako je Einhell, YATO, Ferm nebo ProPlus.

Různé druhy nářadí a stavebnin

U vidaXL najdete také stavebniny, jako jsou například plastová okna, dveřní kování nebo obklady stěn. Máme také elektroinstalační materiál a různé druhy plotů a pletiva pro oplocení i těch největších pozemků. Protože nabízíme zboží zboží jak pro profesionály, tak pro kutily, můžete v našem e-shopu najít opravdu všechno. Snažíme se nabízet co nejširší sortiment výrobků, abychom pomohli každému řemeslníkovi!

Podívejte se, jaké nářadí je v našich aukcích a dalších nabídkách

Výhodná koupě potěší každého. Proto u nás najdete různé zboží v aukcích a v denních a týdenních nabídkách. Projděte si náš web, a možná najdete v akci právě to, co potřebujete. Buďte rychlí, abyste nepřišli o tu nejvýhodnější nabídku!

Zobrazit více