Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Sportovní náčiní

Zobrazujeme: 1-48 of 772
  • ...

Sportovní potřeby u vidaXL

Jste sportovní nadšenec, anebo se sportem teprve začnáte? vidaXL nabízí vhodné sportovní potřeby pro každého: nezáleží na tom, jestli máte six pack, nebo na něm teprve pracujete. Jsme známí pro náš široký sortiment, a to i pokud jde o vybavení pro různé sporty. Myslíme na každého sportovce. V našem e-shopu můžete najít sedlo na koně, šipky, posilovací stroje i neopren. Díky našim atraktivním cenám vás nebude bolet, když si něco z toho vyzkoušíte. Pokud to nebude to pravé pro vás, můžete klidně začít s úplně jiným sportem, aniž byste přitom přišli o spoustu peněz.

Nakupte sportovní potřeby online a pusťte se do toho

Pohyb je zdravý! Ale začít s ním není zase tak úplně jednoduché. Pokud máte náročné zaměstnání, na cvičení už často nezbývá čas. Proto pro vás máme také praktické vychytávky, jako jsou mini trenažéry, které můžete používat doma nebo klidně i pod vaším pracovním stolem v kanceláři. Máte-li doma více místa a chcete-li si zařídit domácí posilovnu, zkuste si vybrat vhodný rotoped, běžecký pás nebo stepper. Pokud upřednostňujete pohyb na čerstvém vzduchu a pobyt v přírodě, najdete u nás také rozmanité outdoor vybavení: prohlédněte si naše stany, spacáky a samonafukovací karimatky.

Sportovní vybavení a hry

Pohyb je nejen zdravý, ale také se při něm báječně uvolníte. Pokud se vám cvičení na posilovací věži zdá poněkud vyčerpávající, můžete si skvěle odpočinout a pobavit se s přáteli, když si společně zahrajete šipky, kulečník nebo air hockey. Projděte si celý náš sortiment sportovního zboží a her na vidaXL.cz.

Zobrazit více