Industriální styl bydlení

Interiérový design, který pracuje s krásou surového materiálu

Industriální styl získal své jméno podle továren a dalších industriálních budov, které byly přeměněné na prostory k bydlení s vysokými stropy, velkými okny a betonovými nebo dřevěnými podlahami. Pro tento interiérový design jsou typické hrubé neopracované materiály, jako je kůže, dřevo a kov, a neutrální, ale živé barvy.

 

Zobrazit nabídku industriálního stylu 

 

Nejdůležitější je materiál

Materiály jsou jedním z hlavních aspektů industriálního stylu interiérového designu. Zvolte takové materiály, které vytvoří správnou atmosféru, jako je kůže, beton, (tmavé) neopracované dřevo, kov a hrubý textil. Tato kombinace materiálů přispěje k hřejivému a příjemnému vzhledu.

 

 

 

 

Něco starého, něco nového

Chcete přidat trochu z vaší osobnosti? Zkombinujte svůj nový industriálně designovaný nábytek s poklady z bazarů a starožitných burz, jako jsou stará svítidla nebo skříňky, kterým tak můžete vdechnout nový život. Kombinace starého a nového dodá vašemu industriálnímu interiéru originální šarm a vytvoří více osobní a útulnější atmosféru. Typ: vyberte jeden produkt – ať už je to nábytek, základní materiál nebo doplňky – jako váš základní stavební kámen a kolem něj začněte budovat váš interiér, snáze tak dosáhnete jednoty a vyváženého vzhledu.

 

 

Zobrazit nabídku industriálního stylu 

 

 

Zobrazit všechny styly pro 2022