Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Kiyoh hodnocení: 4.1 / 5

Kuchyňské a jídelní stoly

Zobrazujeme: 1-48 of 617
  • ...

Jídelní stoly pro velké i malé jídelny

Pokud máte početnou rodinu nebo prostornou jídelnu, bude pro vás nejlepším řešením velký jídelní stůl. Takový stůl je obvykle vnímán jako centrální bod jídelny nebo kuchyně, ale i celé domácnosti, a je místem, kde se rodina schází ke společnému jídlu a hovoru. U vidaXL můžete najít velký výběr jídelních stolů z různých materiálů, od dřeva až po kombinaci kovu a skla. Vedle toho vám můžeme nabídnout také krásné barové stolky, židle a celé jídelní sety, které jsou vhodné i pro menší byty nebo domy.

Jak vybrat jídelní stůl

Vybrat správný jídelní stůl vyžaduje určitou přípravu. Proto jsme tady, abychom vám dali několik praktických rad:

  • Mějte na paměti, kde bude stůl stát, a nezapomeňte, že kolem něj musíte ponechat nějaké místo na židle a procházení. Změřte si pečlivě daný prostor a vyberte si vhodné rozměry stolu, abyste nebyli zklamaní.
  • Vyberte si stůl, který se bude hodit do stylu vaší domácnosti. Dřevěný stůl se většinou hodí do každého interiéru, ale kovový stůl se skleněnou deskou je vhodný spíše jen pro moderně zařízené interiéry.
  • Pokud kupujete stůl zvlášť a nikoliv jako součást jídelní sestavy, vezměte v úvahu, kolik židlí se ke stolu má vejít. Pokud budete chtít v budoucnu přidat několik židlí navíc, zvolte větší nebo rozkládací stůl.

Zvolte správné židle

Když už jste si vybrali jídelní stůl, zbývá najít nějaké pěkné jídelní židle. Ke skleněnému stolu se budou perfektně hodit například židle z umělé či pravé kůže. Je zde také možnost zkombinovat židle různých tvarů, barev nebo materiálů, a dosáhnout tak osobitého a eklektického vzhledu.

Barové stolky do menších prostorů

Máte malý dům či byt? Pak je důležité využívat prostor v něm rozumně. Barový stolek je do malých interiérů perfektní, protože je vyšší a dodává pokoji mnohem vzdušnější a prostornější dojem.

Zobrazit více