Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Kiyoh hodnocení: 4.1 / 5

Vozidla a součástky

Zobrazujeme: 1-48 of 990
  • ...

Prodej autodílů u vidaXL

Jednou z předností obchodu vidaXL je jeho rozsáhlý sortiment. Vedle krásného nábytku pro vás máme také autonářadí a různé náhradní díly na auta. V této kategorii najdete všechno možné od elektroniky pro motorová vozidla až po nářadí do auta. Naše červená pouzdra obsahují veškeré nářadí, které potřebujete pro práci na vašem autě, a navíc se dají i snadno přepravovat. Nesmíme zapomenout ani na autobaterie, motobaterie a trakční baterie oblíbených značek, jako je Varta nebo Optima.

Prohlédněte si naše autodíly

Co tedy najdete v naší kategorii auto moto? Nejen nářadí do auta, ale také kompletní a levné autodíly! Nepotřebujete například čerpadlo posilovače řízení, blatníky nebo turbodmychadlo? Abyste našli správný náhradní díl pro vaše auto, používejte filtr na levé straně stránky. Upozorňujeme, že návod k produktu bohužel nebude přibalen. Ujistěte se, že máte na blízku automechanika nebo jinou technicky zdatnou osobu, která vám pomůže autodíl vyměnit, pokud to nezvládnete sami. Doporučujeme vám také pozorně se prohlédnout stávající díl ve vašem autě, který chcete nahradit, abyste opravdu objednali správný náhradní díl.

Objednávejete autodíly online

Pro speciální autodíly už se nemusíte stavovat v autoservisu. Pokud jste šikovný kutil nebo máte ve svém okolí mechanika, který vám pomůže, je mnohem snazší objednat si potřebné autodíly online a vyměnit si je sami. Ušetří vám to nejen spoustu času, ale hlavně peněz! Ujistěte se, že jste si dopředu ověřili, jaký náhradní díl přesně potřebujete, abyste se vyhnuli zklamání.

Zobrazit více