Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty

Stoly

Zobrazujeme: 1-48 of 2383
  • ...

Stoly a stolky všeho druhu

Stoly mohou mít nejrůznější tvary a rozměry, takže jsme vám u vidaXL připravili co nejrozmanitější kolekci, ze které si můžete vybírat. Máme krásné jídelní stoly pro vaše večeře s rodinou a posezení s přáteli i zajímavé odkládací a konferenční stolky, které se stanou ústředním prvkem celého pokoje. vidaXL se neustále snaží nabízet vám různorodý sortiment stolů online, abyste vždy mohli najít přesně to, co hledáte. V našem internetovém obchodě s nábytkem můžete najít například krásný odkládací stolek z prvotřídního dřeva, moderní konferenční stolek, noční stolek v provensálském či retro stylu nebo jídelní stůl přesně podle vašich představ.

Kupte si ten správný stůl online

Pokud hledáte nový stůl jakéhokoliv typu, je velmi důležité vybrat takový model, který bude ladit se zbytkem interiéru. Dřevo je v současnosti velmi populární, protože nabízí celou řadu různých provedení, ze kterých si můžete vybrat. Tím pádem se dřevěné stoly hodí jak do moderních, tak do tradičně zařízených interiérů. Stůl se skleněnou deskou má moderní vzhled, a navíc se také snadno čistí. Pokud hledáte odkládací stolek, máte dnes na výběr z velké spousty tvarů od čtverce až po půlkruh. Při výběru nového konferenčního stolku máte šanci dodat vašemu pokoji právě ten výrazný a nepřehlédnutelný kousek, který mu dodá osobitý charakter. Zkrátka a jednoduše: u vidaXL máme všechno!

Kombinujte tvary a velikosti

Kombinace několika různých stolů a stolků je skvělým způsobem, jak dosáhnout jedinečného a eklektického vzhledu. Vyberte si například velký obdélníkový jídelní stůl a k němu kulatý konferenční stolek, které spolu v obývacím pokoji budou příjemně kontrastovat. Nejnovějším trendem je také vyměnit jeden velký konferenční stolek za několik menších stolků různých velikostí, nebo i tvarů. To dodá vašemu interiéru lehkost a hravost.

Designové stoly

Pokud hledáte do své domácnosti něco opravdu speciálního, bude pro vás designový stůl to pravé. Pro tyto stoly jsou charakteristické jedinečné tvary, kombinace materiálů a fantastické barvy. U vidaXL najdete nádherné designové konferenční stolky v nejrůznějších stylech: od stolků s vysokým leskem a LED podsvícením až po stolky z dřevěných špalků, které ohromují přirozenou krásou dřeva. Ať už si vyberete kterýkoliv z nich, tyto originální kusy nábytku dodají šmrnc jakémukoliv pokoji.

Zobrazit více