Najděte klid ve svém venkovním bydlení s naším trendem klidné zahrady. Navrhněte si krásný únik z každodenního shonu.

 

3 důvody, proč si zamilovat trend klidné zahrady

Ukážeme vám, jak si dopřát to nejpohodovější venkovní bydlení. Naše tipy vám pomohou odhalit skrytou krásu vaší zahrady.


@krusia_domatorka

Zařiďte si stylovou oázu

1 / 3

Náš zahradní nábytek promění vaši zahradu ve stylové útočiště – od útulných lehátek až po krásné jídelní sety. Pohodlně se opřete a užívejte si volný čas na čerstvém vzduchu!

@grzesiowydom

Dekorace, které zaujmou

2 / 3

Roztančete svou zahradu, jiskrou a klidem. Objevte naše zářivé koberce, texturované podušky a blikající světýlka!

@helene_mara

Zenový faktor

3 / 3

Klíčovým prvkem vašeho venkovního bydlení je dosáhnout zenu. Nechte se inspirovat ke zpomalení, pořiďte si umělé rostliny, slunečník pro stín nebo si zkrášlete prostor uklidňující fontánou.

 

Vše, co potřebujete pro vaši zenovou zahradu

Vylepšete svou zahradní oázu s naší stylovou nabídkou! Vyberte si z klidných fontán, útulných posezení, jídelních setů a skvělých dekorací, aby vaše venkovní útočiště bylo pohodlné a moderní.


Aktuální trendy
+ 13 možnosti
599.00 Kč

Včetně DPH

271,04 Kč /m²

-10% Aktuální trendy
4,979.00 Kč

Včetně DPH


 

5 nejlepších tipů, jak si vytvořit klidnou zahradu

  1. Vyberte si pohodlné a zábavné posezení: Zvolte si měkké podušky nebo stylové hamaky, abyste si na zahradě vytvořili příjemná místa k odpočinku.
  2. Jděte cestou přírody: Vyberte si nábytek ze dřeva nebo ratanu, který splyne s přírodou a podpoří klidnou atmosféru vašeho venkovního bydlení.
  3. Pracujte se svým nabytkem chytře: Uspořádejte zahradní nábytek v univerzálním uspořádání, aby vyhovoval různým činnostem, od pořádání setkání po vychutnávání chvílí pohody.
  4. Vytvořte stín: Přidejte pergoly, slunečníky nebo party stany, abyste získali stín a mohli si pohodlně užívat zahradu po celý den.
  5. Přizpůsobte si ji: Přidejte svůj jedinečný styl s poduškami, přikrývkami nebo venkovními koberci v uklidňujících barvách a vytvořte ve svém zahradním útočišti zenový stav.

 

Inspirujte se nápady našich zákazníků na klidné zahrady

Hravé zahradní dekorace pro vaše zenové útočiště

 

Najděte více inspirace