Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5
Dům a zahrada  (264)
Dekorace  (264)

Umělé květiny

Zobrazujeme: 1-48 of 264

Nemáte čas na zalévání? Zvolte umělé rostliny

Pokud chcete interiéru vaší domácnosti dopřát trochu zeleně, ale prostě a jednoduše nemáte čas zalévat a opečovávat živé rostliny, budou pro vás umělé rostliny nápaditým řešením. Umělé rostliny mohou dodat interiéru svěží nový vzhled a v dnešní době už vypadají jako živé! U vidaXL vám nabízíme fantastický výběr krásných barevných a realisticky vypadajících umělých rostlin, které zaručeně prozáří jakýkoliv prostor!

Umělé rostliny jako živé

Pokud kupujete umělou rostlinu, máme pro vás pár šikovných rad. Zaprvé je důležité zvážit vzhled rostliny. Holá rostlina s několika listy nebude vypadat tak živě jako bohatě olistěná rostlina. Pokud je řeč o barvě, hledejte spíše takovou, která má listy vybarvené různými odstíny. Doporučuje se také myslet na odstín květů, pokud chcete rostlinu s květy. Možná budete chtít, aby ladila se zbytkem vašeho zařízení. A nakonec je důležité zamyslet se rovněž nad materiálem, který má velký vliv na to, jak bude umělá rostlina vypadat. 

Exotické palmy u vás doma

Když se každý rok vrátíte z letní dovolené, nestýská se vám pak po palmách? Přeneste tento tropický pocit do své domácnosti pomocí krásných umělých palem od vidaXL. Tyto palmy mají bohaté a bujné listy, díky kterým vypadají a působí velmi realisticky. Máme je v různých rozměrech, takže budou skvělým doplňkem do opravdu každé místnosti!

Čištění umělých rostlin

Umělé rostliny samozřejmě nemusíte zalévat, ale je třeba je čas od času vyčistit. Můžete z nich snadno setřít prach suchým hadříkem, a než se nadějete, jejich listy budou zase zářivě zelené a život báječný!

Zobrazit více