Vše pro domácí kancelář


Proměňte volný pokoj na skvělou domácí kancelář s naší kolekcí pro domácí kancelář! Nejste si jisti, jaký typ nábytku potřebujete? Bez obav! Sety pro domácí kancelář nebo individuální psací stoly, židle a úložná řešení jsou produkty, které vám nesmí chybět. Co takhle stůl pro práci ve stoje nebo barevná skříňka na dokumenty, která pozvedne atmosféru vaší pracovny?

A nesmíme zapomenout na dekorace! Dodejte své domácí kanceláři osobitost s nástěnným uměním, rostlinami a doplňky k psacímu stolu. Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi kancelářským a domácím nábytkem? Kancelářský nábytek je konstruovaný tak, aby vydržel každodenní opotřebení, zatímco domácí nábytek je zaměřený na pohodlí a styl. Naštěstí máme obojí.Vše pro domácí kancelář


S naší nabídkou příslušenství pro domácí kancelář se vaše domácí kancelář snadno stane inspirativním místem. Za prvé, kancelářská židle vám pomůže udržet správné držení těla při práci. Skvělou inspirací pro domácí kancelář je uspořádaný psací stůl s domácími kancelářskými potřebami. Přidejte na stěnu barevné dekorace. Ať už dáváte přednost motivačním plakátům, výjevům z přírody nebo pop artu, každý si zde najde něco pro svůj vkus. Se zábavným a funkčním vybavením ve vaší domácí kanceláři se budete do práce skutečně těšit!

Wall decor


Tipy a nápady na zařízení domácí kanceláře


Vytvořit si správný pracovní prostor je snadné, jelikož pro vás máme spoustu inspirace s naším nábytkem do domácí kanceláře. Můžete si pořídit sety kancelářského nábytku nebo si vybrat jednotlivé kusy. V každém případě vám doporučujeme podívat se na naše průvodce nákupem nábytku – jsou velmi užitečné! Ještě nevíte, jak si zařídit pracovní prostor? Spolehněte se na naše nápady pro domácí kancelář. Skvělým výchozím bodem je hledat inspiraci v našich stylech interiérového designu a nejžhavějších trendech.

Styly interiéru

Najděte si svůj oblíbený styl interiérového designu a nakupujte položky, které odpovídají každému stylu. Udělejte ze svého domu domov ještě dnes!

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Máme velkou radost, když můžeme obdivovat krásné prostory, které naši zákazníci vytvářejí pomocí našich produktů a sdílejí je s námi s #sharemevidaXL. Kreativita našich zákazníků je skutečně inspirativní – od úžasných návrhů zahrad až po útulné domácí interiéry. Také se můžete připojit k naší komunitě a sdílejte své vlastní designy inspirované vidaXL. Pojďme oslavit naši společnou vášeň pro krásné a pohodlné bydlení a vzájemně se inspirovat k vytváření ještě úžasnějších designů!

Objevte vše