Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty

Stoličky a barové židle

Zobrazujeme: 1-48 of 822
  • ...

Pestrobarevné barové židle

Pokud máte barový stolek, vestavěný barový pult anebo místo u kuchyňského pultu, jsou pro vás barové židle nepostradatelné. Navíc budou velmi pěkným doplňkem do místnosti. Barové stoličky se liší od normálních stoliček tím, že jsou vyšší a často mívají i opěradlo, které je zárukou pohodlí, pokud jste zvyklí na nich sedávat často. U vidaXL můžete najít krásný výběr barových židlí v zářivých i decentních barvách, s opěradly a područkami, nebo bez nich. Jasně zbarvené barové židle v kombinaci se stolem neutrální barvy budou vypadat přepychově!

Pohodlné barové židle do každého interiéru

Zde u vidaXL můžete najít fantastický sortiment barových židlí různých stylů. Rozmanitost barev a provedení zaručuje, že u nás najdete dokonalou barovou židli do každého interiéru. Od pestrobarevných barových židlí s plynovým pístem až k mnohem klasičtějšímu designu, od jednoduchých stoliček až po barové židle s opěradly a područkami – to všechno pro vás máme! Pokud chcete mít možnost zasunout stoličky pod barový stolek, aby nepřekážely, barové židle s područkami pro vás nebudou tou nejlepší volbou. Stejně jako v případě celé palety barev a různých tvarů máte na výběr také úžasného množství materiálů: například krásné textilní čalounění, dřevo či umělá kůže.

Místo k sezení navíc pro hosty

Zvete k vám často hosty na večeři, rádi doma bavíte své přátele a pořádáte večírky? Pokud ano, bude pro vás barová židle nejen dekorativním kouskem, ale také velmi praktickým místem k sezení navíc. Protože většina našich barových židlí má nastavitelnou výšku, budou vaši hosté moci sedět ve (zhruba) stejné výšce jako ti, kteří sedí na normálních židlích nebo na gauči.

Kupte si jednu barovou židli, nebo celý set

Pokud máte barový stůl nebo pult, je pro vás set barových židlí nepostradatelný. Potřebujete-li židli ke kuchyňskému pultu nebo malému stolku, bude vám možná stačit jen jedna barová židle nebo set dvou.  Díky tak úžasnému výběru barových stoliček, který vám nabízíme, jsou možnosti v podstatě nekonečné!

Zobrazit více