Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny

Zdraví a krása

Zdravotnické potřeby a wellnes vybavení

Pokud hledáte zboží zaměřené na zdraví, krásu a osobní péči, je pro vidaXL to pravé místo. Relaxace je vždycky důležitá a péče o zdraví a o vzhled jsou nerozlučně spjaté. Naše kadeřnické potřeby a kosmetické pomůcky vám umožní vždy vypadat dokonale. Vedle produktů pro péči o pleť máme například specializované potřeby pro kadeřníky a maséry.

Pečujte o sebe s našimi produkty

vidaXL je známá pro svůj široký sortiment. To platí i pro kategorii Zdraví a krása. Zde najdete veškeré zboží pro péči o vlasy, zdravotnické potřeby a kosmetické pomůcky. Naše UV lampa na nehty vám pomůže vykouzlit si v pohodlí domova nehty jako ze salónu. Pokud jste muž, který nerad ztrácí čas a peníze častým chozením k holiči, urtčitě vás potěší zastřihovač vousů a vlasů, se kterým dosáhnete naprosto profesionálních výsledků. Pro dokonalé uvolnění celého těla není nic tak účinné, jako pořádná masáž. Naše cenově dostupná masážní lehátka jsou velmi oblíbená u masérů v salónech. Chcete-li se namasírovat sami, vyzkoušejte některý náš masážní přístroj.

Objednávejte naše zdravotnické potřeby a zkrášlovací pomůcky online

Pro vidaXL je na prvním místě kvalita služeb. Vybrané zboží si můžete objednat snadno vložením položek do nákupního košíku a sledováním dalších pokynů. Zásilka vám bude doručena zdarma a co nejdříve. Prohlédněte si kompletní sortiment produktů naší vlastní značky vidaXL a užije si své nové zkrášlovací pomůcky, díky kterým už nebudete muset chodit do salónu.

Zobrazit více