Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Kiyoh hodnocení: 4.1 / 5

Elektrická masážní křesla

Zobrazujeme: 1-48 of 268

Úžasné a pohodlné masážní křeslo

Pokud máte často rozbolavělé svaly a pociťujete napětí v těle, masážní křeslo se rychle stane vaším novým nejoblíbenějším kusem nábytku. Možná si při představě masážního křesla vybavíte spoustu tlačítek nebo drátů, ale my u vidaXL pro vás máme masážní křesla v překvapivě elegantním a decentním provedení. Tato křesla jsou obvykle z umělé kůže a bývají vybavena praktickým dálkovým ovládáním. Vyberte si vhodný masážní program, a relaxace může začít!

Zvolte si to správné masážní křeslo

Je tu několik věcí, na které byste neměli zapomínat, když si vybíráte nové masážní křeslo. Zaprvé a především musí být pohodlné, takže se soustřeďte na hloubku jeho sedáku. Pokud křeslo nemá podnožku, mělo by být tak vysoké, abyste mohli mít obě chodidla položené vodorovně na zemi. Opěradlo je polohovatelné, ale možná pro vás bude dost pohodlné i ve vzpřímené pozici. Posledním faktorem je počet funkcí, které křeslo má, takže záleží na vás, jaké funkce požadujete.

Různé modely

Masážní křesla jsou dostupná v různých provedeních: můžete si zvolit masážní křeslo bez područek, s područkami, s integrovanou podnožkou, samostatnou podnožkou, nebo dokonce i masážní lenošku. Když si natáhnete nohy, budete se moci večer při sledování televize úplně uvolnit. Některá elektrická masážní křesla mají také funkci masáže nohou.

Zobrazit více