Nejžhavější trendy: překrásné proutí a ratan

Nedocenitelné: Přírodní materiály umí prosvětlit každé místo

 

Výjimečné trendy nás zaujmou svou jednoduchostí a vyvolávají v nás pocit lehkosti a nenucenosti. Ratan a proutí jsou efektní a zároveň s sebou do našich domovů přináší kousek přírody.

Jsou organické, jsou stylové a hodí se do každého pokoje, pro každý styl, dovnitř i ven. Od malých dekorací až po nepřehlédnutelné kusy nábytku, ratan potěší oko i duši v jakékoli formě.

 

 

Vybíráme barvy – jemné a uklidňující

S jemností a hravostí sobě vlastní, ratanový trend do vašeho domova přinese nenucenou sofistikovanost. Barevné odstíny proutěného nábytku a dekorací, ať už je umístíte kamkoliv, vytvoří svěží a otevřenou, ale přitom hřejivou a domáckou atmosféru. Neotřelé tóny ratanu (přírodního i umělého) v kombinaci se svěží bílou, jemnými odstíny šedé a měkkými okrovými tóny umí v jednoduchosti nalézt hloubku. Nezapomeňte, že k dokonalosti ratan potřebuje zeleň. Obklopte své oblíbené proutěné křeslo zelenými rostlinami a vytvořte si místo, kde je snadné zpomalit a relaxovat.

 

 

Mix & Match: dosáhněte idální textury

Proutěný a ratanový trend jsme si oblíbili také pro jeho všestrannost, jelikož pracuje s lehkými a odolnými materiály. Proutí je technika tkaní, zatímco ratan sám o sobě je přírodní materiál. Dnes se nejčastěji používá syntetický ratan, který je k přírodě shovívější. Splétají se také další přírodní materiály, jako juta nebo bambus. Ať tak, či tak, proutí zazáří v každém prostředí a je definicí pohodlného stylu, který pro sebe hledáte.

 

      

Skvělý uvnitř i venku

Proutěný a ratanový nábytek je také skvělá volba, když si zařizujete venkovní bydlení. Vytváří harmonické prostředí, v jakém je živelnost vnějšku vyvážená pohodlím a útulností našich interiérů. Zvolte zahradní ratanové sety pro společné stolování nebo chvíle pohody. Přidejte podušku nebo stylové přehozy pro ještě více komfortu i barvy.