Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Židle a křesla

Zobrazujeme: 1-48 of 4669
  • ...

Židle a křesla všech velikostí a tvarů

Pokud hledáte vysoce kvalitní židle nebo křesla, veškerý potřebný sedací nábytek najdete u vidaXL. Máme pro vás nepřeberný sortiment jídelních židlí, barových židlí, křesel, houpacích křesel, a dokonce i masážní křesla. Snažíme se udržet náš sortiment co nejrozmanitější, abyste si mohli vybrat z nejrůznějších materiálů, barev a modelů.

Vyberte si židli, která vám umožní správnou pozici při sezení

Pohodlné sezení je tou nejdůležitější funkcí židle nebo křesla. Nikdo nechce nepohodlný sedací nábytek! Je tu celá řada věcí, které musíte při výběru své ideální židle či křesla zvážit. Jednou z nich je výška židle. Při správném sezení je nutné, aby obě chodidla spočívala na zemi. Měli byste se také zamyslet nad polstrováním židle nebo křesla. Aby byl sedací nábytek pohodlný, měl by být tak měkký, jak vám to vyhovuje. Někteří lidé navíc dávají přednost područkám nebo vysokému opěradlu, ale to už je záležitost osobních preferencí. Naštěstí pro vás máme u vidaXL vše!

Židle pro každý interiér

U vidaXL naleznete obrovský sortiment židlí a křesel. Od elegantních jídelních židlí pro nápadné moderní kousky a od stylových barových stoliček přes křesla butterfly až po masážní křesla. Kombinace různých stylů je teď zrovna v módě. Pro vytvoření eklektického vzhledu můžete zkusit zkombinovat třeba klasický dřevěný stůl s bílými trubkovými židlemi. Taková kombinace udrží váš interiér stále zajímavý a jedinečný. To samé platí pro klasickou sedací soupravu do obýváku. Můžete si samozřejmě pořídit pohovku se sladěným křesly, ale experimentování s různými styly vyvolá i v tomto případě pozoruhodný efekt!

Barové židle k vašemu vysokému jídelnímu stolu

Pokud máte vysoký jídelní stůl nebo snídaňový barový pult, mohly by se vám hodit krásné a stylové nové barové židle! Tyto židle mívají často nastavitelnou výšku, takže na stůl může dosáhnout opravdu každý. Vsaďte na jistotu s černou nebo bílou barvou, anebo popusťte uzdu kreativitě a vyberte si barvu, která upoutá každý pohled!

Zobrazit více