Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty

Kuchyňské a jídelní židle

Zobrazujeme: 1-48 of 3001
  • ...

Pohodlné posezení na vašich jídelních židlích

Jídelní stůl je místo, u kterého trávíte hodně času. Tady jíte večeři, povídáte si o tom, jaký byl váš den, čtete noviny a vaše děti si u něj kreslí nebo něco kutí. Během všech těchto aktivit je důležité sedět pohodlně. Proto budou kvalitní jídelní židle tou nejlepší volbou! U vidaXL vám nabízíme ohromující výběr jídelních židlí a neuvěřitelnou škálu stylů. Protože vám nabízíme tak pestrý a velký sortiment, opravdu věříme, že u nás najdete ty pravé jídelní židle do jakékoliv domácnosti!

Jídelní židle bez područek

Výběr židlí různých materiálů, tvarů, stylů a barev je nepřeberný. Někteří lidé upřednostňují kuchyňské židle s područkami, díky kterým je sezení u jídelního stolu pohodlnější.  Výhodou židlí bez područek je zase to, že vám u stolu poskytnou více místa a volnost pohybu. Na jednu stranu stolu se vám tak například místo dvou židlí mohou vejít tři.

Výběr materiálu

Pokud si vybíráte své nové jídelní židle, je dobrý nápad se nejdříve zamyslet nad materiálem, který by podle vás měly židle mít. Židle z (umělé) kůže je skvělou volbou, protože se dá snadno čistit a u jídelního stolu v obývacím pokoji vypadá prostě skvěle. Kuchyňské židle s látkovým čalouněním zase působí hřejivě a pohodlně se na nich sedí. Jednoduché dřevěné nebo plastové židle se zase vyjímají dobře u jídelního stolu ve vaší kuchyni a vy si je můžete pořídit v úžasné škále krásných barev.

Designové židle

Designové jídelní židle dodají vaší jídelně na zajímavosti. Tyto židle mají jedinečné tvary a barvy, díky kterým na sebe poutají pozornost a působí jako dominanta celého interiéru. Pomyslete například na barevné židle s textilním čalouněním a područkami nebo jednoduché trubkové židle. Nebudete vědět, jestli se na tento nový kus nábytku máte posadit, anebo na něj spíš zůstat zírat!

Zobrazit více