Bohémský styl bydlení

Pestrý a eklektický interiér s osobitým šarmem

 

V bydlení, které je zařízené v bohémském stylu, se budete cítit jako na prázdninách. Tento interiérový design je plný živých barev, přírodních materiálů, textur a odvážných vzorů. Je to také ideální styl pro rozmístění suvenýrů z vašich cest. Pokud chcete popustit uzdu své kreativitě, pak je bohémský styl skvělá volba!

 

Zobrazit nabídku bohémského stylu

 

Jasné barvy a odvážné vzory

Barvy a vzory jsou základem jakéhokoli bohémského interiéru. Boho styl je eklektický styl, do kterého patří naprosto cokoliv. Nebojte se neočekávaných kombinací! Zemité tóny jsou často kombinované s akcenty v barevných tónech drahých kamenů nebo kovů. Tapety s odvážným vzorem, kusové koberce, polštářky a pokrývky vybírejte tak, aby vypovídaly o vašem osobním vkusu. A pokud chcete, aby vaše bydlení opravdu dýchalo v bohémském stylu, zavěste do vaší ložnice nebo obývacího pokoje nástěnný koberec nebo gobelín.

 


 

 

Bohémský nábytek a doplňky

Neexistují dva bohémské interiéry, které vypadají úplně stejně. Tento bytový design je proto skvělá volba, pokud chcete vytvořit něco unikátního. Bohémský nábytek je vyrobený z přírodních materiálů, jako je ratan, bambus, proutí, juta, sisal a recyklované dřevo. A v tomto stylu se také můžete obklopit těmi nejmilovanějšími suvenýry z cest, které se budou skvěle vyjímat třeba na nízké komodě nebo odkládacím stolku.

 

 

Zobrazit nabídku bohémského stylu

 

 

Zobrazit všechny styly pro 2022