Vše pro obývací pokoj


Obývací pokoj je místem, kde si můžete odpočinout po dlouhém dni nebo strávit čas s rodinou či přáteli. Chceme vám pomoci s jeho zařizováním, a proto jsme sestavili kolekci nábytku do obývacího pokoje. Prohlédněte si naši nabídku nábytku do obývacího pokoje a udělejte si přehled, jaký nábytek se hodí do obývacího pokoje. Budete potřebovat pohodlnou pohovku, konferenční stolek k servírování pochutin a občerstvení a televizní stolek na filmové večery. Pak přijdou na řadu detaily, jako jsou akcentové židle, barevné koberce a pohodlné polštářky. A co se týče zábavy, poohlédněte se po gadgetech a spotřebičích do obývacího pokoje.Kolekce pro obývací pokoj


Připravte se na proměnu svého obývacího pokoje. Naše kolekce vybavení do obývacího pokoje obsahuje vše, co potřebujete pro vytvoření stylového a funkčního prostoru. Máme je všechny, od LED TV skříněk až po nástěnný nábytek, který šetří místo. Náš nábytek z recyklovaného dřeva navíc dodá interiéru vašeho obývacího pokoje jedinečný a ekologický nádech. Možná se také budete chtít podívat na řešení pro péči o nábytek, jako jsou rozpouštědla a potahy. Váš nový nábytek si zachová svůj hezký vzhled mnohem déle. Pokud chcete televizor připevnit na zeď, věnujte pozornost také montážnímu příslušenství a nástrojům, které budete potřebovat. Vytvořte si svůj elegantní prostor s naší kolekcí nábytku a doplňků pro obývací pokoj!

TV skříňky s LED


Prostorově úsporný nábytek (nástěnný)


Recyklované materiály

Přehozy


Péče o nábytek

-10%
399.00 Kč

Včetně DPH


Příslušenství pro montáž TVObývací pokoj: tipy a nápady


Každý obývací pokoj by měl být výjimečný. A právě proto je tu naše kolekce inspirace pro obývací pokoj, se kterou je to hračka. Máme pro vás styly a trendy od boho až po moderní. Navíc se díky našim průvodcům nákupem nábytku budete při výběru nábytku a doplňků cítit jako profesionálové. Podívejte se na naše tipy na styling nebo doplňky a zpestřete výzdobu svého obývacího pokoje!

Styly interiéru

Najděte si svůj oblíbený styl interiérového designu a nakupujte položky, které odpovídají každému stylu. Udělejte ze svého domu domov ještě dnes!

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Jak pracovat s barvou v interiéru od A do Z

Barvy přitahují pozornost, mění náladu a dokáží zvýraznit detaily v jakémkoli prostoru.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Průvodce nákupem konferenčního stolku: jak vybrat dokonalý stolek

Při zařizování obývacího pokoje je třeba věnovat pozornost několika klíčovým bodům.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Nejlepší tipy pro výběr ideálního křesla

Pokud hledáte model, který ve vašem pokoji opravdu vynikne, pak je třeba zvážit různé věci. Přečtěte si více níže!

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Užitečné tipy, jak si vybrat TV stolek

Televizor je ústředním bodem vašeho obývacího pokoje, proto je důležité vědět, jak si vybrat stolek na televizi.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Máme velkou radost, když můžeme obdivovat krásné prostory, které naši zákazníci vytvářejí pomocí našich produktů a sdílejí je s námi s #sharemevidaXL. Kreativita našich zákazníků je skutečně inspirativní – od úžasných návrhů zahrad až po útulné domácí interiéry. Také se můžete připojit k naší komunitě a sdílejte své vlastní designy inspirované vidaXL. Pojďme oslavit naši společnou vášeň pro krásné a pohodlné bydlení a vzájemně se inspirovat k vytváření ještě úžasnějších designů!

Objevte vše