Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny
Kiyoh hodnocení: 4.1 / 5

Odkládací stolky

Zobrazujeme: 1-48 of 399

Nakupujte dekorativní a funkční odkládací stolky u vidaXL

Odkládací stolek může být stejně tak dobře funkční jako dekorativní. Můžete ho umístit nejen vedle pohovky jako stolek navíc, ale v podstatě kamkoliv ve vaší domácnosti. Přístavné odkládací stolky jsou zároveň malé, takže se dají snadno přemisťovat. Tady u vidaXL najdete úžasný výběr odkládacích stolků v celé škále stylů. 

Přidejte do interiéru odkládací stolek

Stává se vám v jednom kuse, že nemáte na svém konferenčním stolku místo? Pořízením přístavného stolku můžete tento problém snadno vyřešit. Odkládací stolky se umísťují po stranách pohovky a konzolové stolky před prázdnou stěnu. Mají zároveň praktickou i dekorativní funkci. Při oslavě narozenin nebo jiných příležitostech, kdy je u vás více hostů, můžete rychle přemístit odkládací stolek do sedací zóny, abyste měli více místa na nápoje a občerstvení. U vidaXL vám nabízíme také velký výběr odkládacích a konzolových stolků se zásuvkami, které jsou ideální na ukládání drobností.

Svěží bílé stolky

Odkládací stolky v našem internetovém obchodě najdete v provedení z nejrůznějších materiálů. Stolky neutrálních odstínů se hodí do každého interiéru. Pokud si zvolíte odkládací nebo konzolový stolek ve svěží bílé barvě, bude mu nejvíc slušet, když bude stát na pozadí barevné stěny.  

Malé a velké varianty

Pokud máte doma spoustu místa, můžete si vybrat větší odkládací nebo konzolový stolek, na kterém můžete vystavit více svých věcí. Pokud je váš prostor limitovaný, telefonní stolek bude úžasným řešením. Jde o malý stolek se čtvercovou deskou, který je, jak už název napovídá, perfektní pro umístění (nejen) vašeho telefonu.

Zobrazit více