Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty

Konferenční stolky

Zobrazujeme: 1-48 of 822
  • ...

Zvolte jedinečný konferenční stolek

Snadným způsobem, jak dodat vašemu interiéru stylovější ráz, je výběr nepřehlédnutelného konferenčního stolku. Vyberte si konferenční stolek s jedinečným designem zde, na stránkách vidaXL! Nabízíme vám úžasný výběr různých konferenčních stolků, abychom vám pomohli najít právě ten, který se hodí k vám domů.

Tyto malé stolky do obývacího pokoje se staly nepostradatelnou součástí zařízení! Jsou nejen funkční a praktické, ale zároveň slouží i jako dekorace a ústřední prvek obývacího pokoje. Protože jsou velmi často umístěny ve středu pokoje, je důležité vybrat takový konferenční stolek, který se bude hodit ke zbytku zařízení. Konferenční stolek obvykle slouží k odkládání pochutin a nápojů, ale také k ukládání vašich časopisů. A další důležitá funkce: je to místo, kam si můžete odložit dálkový ovladač, aby byl po ruce, když se uvelebíte na pohovce při sledování svého oblíbeného televizního pořadu!  

Konferenční stolky různých druhů

U vidaXL si můžete vybrat z nepřeberného množství různých konferenčních stolků. Designový stolek určitě udělá dojem na vaše hosty. Stolky oblých tvarů dodají vašemu interiéru příjemný vzhled. Pokud preferujete drsnější styl, prohlédněte si kolekci konferenčních stolků vidaXL z recyklovaného dřeva. Každý z nich se vyznačuje jedinečnou kombinací odstínů a železné nohy jim dodávají industriální styl. Máme také konferenční stolky pro vyznavače moderního nábytku, například konferenční stolky s vysokým leskem a neobvyklými tvary, nebo módní skleněné stolky.

Kombinujte různé druhy nábytku

Pokud se těžce rozhodujete mezi dvěma stolky, mějte na paměti, že v módě je právě kombinace dvou, nebo dokonce tří malých stolků dohromady. Vyberte si různé tvary a barvy, abyste dosáhli osobitého a eklektického vzhledu. Můžete si také koupit normální konferenční stolek a zkombinovat ho s odkládacím stolkem stejného materiálu a stylu. To dodá zařízení vašeho pokoje jednotící ráz.

Zobrazit více