Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Zahradní židle

Zobrazujeme: 1-48 of 695
  • ...

Zahradní židle a křesla všech tvarů a velikostí

Pokud toužíte po originálním zahradním setu, můžete si namíchat vlastní kombinaci ze samostatně dostupných židlí a stolu. To představuje snadný způsob, jak dodat vašemu zahradnímu nábytku osobitý styl. Zvažte například kombinaci dřevěného stolu a hliníkových židlí pro jedinečný efekt. U vidaXL najdete jak kompletní zahradní sety, tak samostatné stoly a zahradní židle různých barev a z různých materiálů.  

Sety zahradního nábytku

U vidaXL si můžete vybrat jednotlivé zahradní křesla a židle, anebo celé sety židlí. Tyto sety se mohou skládat ze dvou až šesti kusů – záleží jen na velikosti vašeho stolu. Židle jsou dostupné v provedení z různých materiálů, jako je proutí, ratan, polyratan, hliník nebo dřevo. Výhodou hliníku je skutečně nízká hmotnost nábytku, takže židle budete moci snadno přenášet, kam bude zrovna třeba. To samé platí i pro naše (poly)ratanové židle.

Praktické skládací židle

Pokud se chcete vypravit na piknik, anebo máte prostě malou zahradu, je praktické mít po ruce skládací židle. Také vám přijdou vhod, když máte víc hostů, než jste očekávali. Další výhodou skládacích židlí je, že je můžete snadno skladovat, aniž by zabraly příliš mnoho místa.

Naučte se kombinovat různé prvky

Dobrý nápad je namixovat několik samostatných židlí se stolem dle vašeho výběru pro výsledek, který bude jen a jen vaším originálním výtvorem. Můžete například zkombinovat robustní dřevěný stůl a hliníkové nebo ratanové židle. Kombinací různých kusů zahradního nábytku si vytvoříte originální a nápadný zahradní set.

 

Hledáte jiné produkty? Prohlédněte si kategorie níže:

Zobrazit více