Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Zahradní lehátka

Zobrazujeme: 1-48 of 314

Maximální relax na zahradním lehátku

Většina lidí považuje zahradní lehátko za luxusní záležitost, ale když se nad tím pořádně zamyslíte, uvidíte, že vlastně není důvod, proč si lehátko nepořídit! Jakmile na jaře poprvé začne slunce hřát, můžete si na svém lehátku zavřít oči a na chvíli si představovat, že jste na krásném exotickém ostrově. Pěkné zahradní lehátko s čistými či zaoblenými liniemi a měkkými poduškami vám také dodá pocit luxusu a pohodlí. Zvolte si atraktivní model z ratanu, proutí nebo dřeva. vidaXL pro vás má jak jednoduchá plážová lehátka, tak i luxusní varianty pro vaši zahradu.  

Zahradní lehátka, která vydrží venku po celá léta

Lehátko není vždy snadné uskladnit, zejména pokud není skládací. V tomto případě je praktické pořídit si lehátko s voděodolného materiálu, jako je například umělý ratan. Také hliníková lehátka od vidaXL jsou obzvláště vhodná pro venkovní použití.

Mimořádná lehátka na zahradu

Co může být příjemnějšího, než udělat si pohodlí na zahradním lehátku s knihou a drinkem, jakmile vysvitne slunce? Můžete si vybírat z opravdu širokého sortimentu. Skládací lehátko je praktické, protože nezabere příliš mnoho místa při skladování a případně ho s sebou můžete vzít i k vodě. Na výběr máme také luxusní ratanová lehátka pro dvě osoby, často doplněná baldachýnem, nebo sety dvou lehátek se slunečníkem či se stolečkem. Lehátka se stříškou či slunečníkem jsou zároveň skvělou variantou, pokud si chcete užívat krásné počasí venku, a zároveň být chráněni před prudkým přímým slunečním zářením.

Zobrazit více