Vše pro jídelnu


Vaše jídelna je ideálním místem pro setkávání lidí u jídla. Aby váš prostor působil dokonale, nechte se inspirovat nábytkem do jídelny z masivního dřeva. Začněte s nábytkem, jako jsou jídelní stoly a židle. Pokud se ptáte, co dalšího byste mohli do jídelny pořídit, použijte výrazné kusy, jako například dělící stěny. Dodejte svému prostoru osobitost s doplňky do jídelny, jako je lustr nebo nástěnné umění. Doplňky k jídelnímu stolu, jako je prostírání a dekorace na stůl, pozvednou váš zážitek ze stolování.Kolekce pro jídelnu


Při pořádání večeří nebo každodenním stolování s rodinou je správný nábytek do jídelny velmi důležitý. Prohlédněte si naši kolekci nábytku do jídelny včetně setů jídelního nábytku a stolů pro perfektní atmosféru. Vytvořte si útulné filmové večery s našimi televizními stěnami a nástěnnými TV skříňkami. Pokud jste tvořiví a zruční, můžete si postavit vlastní jídelní stůl z desek z recyklovaného dřeva a vybrat k němu vhodné doplňky.

Hudba a zábava


Бар маси


Sestavte si vlastní stůl


Recyklované materiály


Jídelna a jídelní kout: tipy a nápady


Hledáte další typy, jak si zařídit jídelnu, a inspiraci, jak ji dekorovat? Podívejte se na naše průvodce nákupem jídelního nábytku! Pomohou vám vybrat dokonalý jídelní stůl, židle a další. Máme pro vás tipy a nápady, jak zařídit interiér v jakémkoli stylu – od rustikálního po moderní. Připravte se tedy na proměnu své jídelny v prostor, ve kterém budete rádi trávit čas. Vždyť jídelna se může snadno stát nejoblíbenějším místem ve vaší domácnosti.

Proměna jídelny

Shromáždili jsme několik neuvěřitelných stylingových typu, která vám v kombinaci s naší nabídkou nábytku pomohou navrhnout jídelnu vašich snů.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Styly interiéru

Najděte si svůj oblíbený styl interiérového designu a nakupujte položky, které odpovídají každému stylu. Proměňte svůj dům v domov ještě dnes!

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Skvělé tipy jak si vybrat perfektní jídelní sestavu

Většina z nás má rušný životní styl a najít si čas na setkání není zrovna nejjednodušší věc.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Jak si vybrat jídelní stůl

Jídelní stůl je srdcem bydlení, a proto jeho nákup vyžaduje vaši plnou pozornost.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Průvodce nákupem jídelní lavice – jak objevit ideální lavici

Chcete si vytvořit perfektní jídelní kout, kde si můžete příjemně posedět s blízkými? Vymyslet a najít ideální řešení pro jídelní kout není snadná práce.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Jak vybrat barovou stoličku – užitečné tipy

Perfektní barové židle musí být pohodlné, ladit s vaším interiérem a hodit se do domácnosti s dětmi.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Máme velkou radost, když můžeme obdivovat krásné prostory, které naši zákazníci vytvářejí pomocí našich produktů a sdílejí je s námi s #sharemevidaXL. Kreativita našich zákazníků je skutečně inspirativní – od úžasných návrhů zahrad až po útulné domácí interiéry. Také se můžete připojit k naší komunitě a sdílejte své vlastní designy inspirované vidaXL. Pojďme oslavit naši společnou vášeň pro krásné a pohodlné bydlení a vzájemně se inspirovat k vytváření ještě úžasnějších designů!

Objevte vše