Vše pro koupelny


Koupelna je vaším osobním útočištěm a měla by být stylová a pohodlná. Dopřejte jí proměnu s pomocí našeho inspirativního výběru nábytku do koupelny. Pokud si lámete hlavu nad tím, jaký nábytek se hodí do koupelny, pořízení setu koupelnového nábytku je snadné řešení. Poté můžete svůj prostor vylepšit pomocí úložných prostor v koupelně, sanitárních zařízení a doplňků. Oblíbené toaletní stolky mají dvojitá umyvadla a spoustu úložného prostoru, takže se možná budete chtít podívat na naši nabídku. Navíc drobnosti, jako jsou nadýchané ručníky a zábavné sprchové závěsy, mají velký význam. Inspirujte se a vytvořte si vlastní oázu!Vše pro koupelnu


Koupelna je víc než jen funkční prostor, je to také plátno pro kreativitu. Proto jsou naše koupelnové kolekce důležitou součástí designu vaší vysněné koupelny. Zde najdete vše, co potřebujete pro zařízení vaší koupelny. Od skříněk se zrcadlem nebo umyvadlem až po doplňky do prádelny – pro každou potřebu se něco najde. Máme také spoustu koupelnových potřeb z recyklovaného dřeva. Nezapomeňte na důležité detaily, jako je koupelnová váha a potřeby osobní hygieny. Tak se do toho pusťte, udělejte si radost a vytvořte si dokonalé útočiště v koupelně!

Zrcadlové skříňky


Skříňky pod umyvadlo


Sušáky na prádlo

1,099.00 Kč

Včetně DPH


Úložné koše do sprchy


Prádelní potřeby


Předměty pro koupání a saunu


Detaily do koupelny

Aktuální trendy
+ 2 možnosti
679.00 Kč

Včetně DPH


Recyklované materiály


Bezpečnost a čistota

1,289.00 Kč

Včetně DPH


Tipy a nápady na design koupelny


Potřebujete víc inspirace pro svou koupelnu? Skvělé, máme pro vás několik nápadů do koupelny, které vám pomohou navodit pocit zenu. Kromě toho, že nabízíme velký výběr setů koupelnového nábytku a další doplňky, nabízíme také skvělé tipy na dekorace. Prozkoumejte naše nejoblíbenější interiérové trendy a nadčasové styly a najděte svůj směr. Můžete zjistit, jak dodat designu vaší koupelny osobitý nádech. Nejlepší cestou je vybrat ty správné barevné dlaždice, rostliny a nástěnná umělecká díla. Udělejte si z koupelny lázeňskou oázu a odpočívejte stylově!

Jak pracovat s barvou v interiéru od A do Z

Barvy přitahují pozornost, mění náladu a dokáží zvýraznit detaily v jakémkoli prostoru.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Styly interiéru

Pro inspiraci navštivte naši stránku Styly!

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

Interiérové trendy

Zjistěte, co se děje ve světě interiérového a outdoorového designu. Držte krok s posledními trendy a objevujte módní nábytek, barvy, tvary a mnohem víc.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Máme velkou radost, když můžeme obdivovat krásné prostory, které naši zákazníci vytvářejí pomocí našich produktů a sdílejí je s námi s #sharemevidaXL. Kreativita našich zákazníků je skutečně inspirativní – od úžasných návrhů zahrad až po útulné domácí interiéry. Také se můžete připojit k naší komunitě a sdílejte své vlastní designy inspirované vidaXL. Pojďme oslavit naši společnou vášeň pro krásné a pohodlné bydlení a vzájemně se inspirovat k vytváření ještě úžasnějších designů!

Objevte vše