Vše pro dětský pokoj


Vítejte ve vzrušujícím světě dětských pokojů! Při vytváření prostoru pro děti jde především o uvolnění kreativity a zábavy. S naší inspirací nábytkem do dětského pokoje vám to usnadníme. Nábytek do dětského pokoje, který vyberete by měl být praktický, bezpečný a odolný, ale nikdy ne nudný. Od výrazných barev až po hravé vzory – existuje nekonečně možností, jak vytvořit zajímavý dětský pokoj.

Zajímá vás, co by v žádném dětském pokoji nemělo chybět? Začněte pohodlnou postelí, funkčním úložným prostorem a vyhrazeným prostorem na hraní. Dodejte mu šmrnc zábavnými dekoracemi, jako jsou samolepky na zeď, barevné koberce a hravé osvětlení. Dodejte mu extra atmosféru se zábavnými dekoracemi, jako jsou samolepky na stěnu, barevné koberce a hravé osvětlení. Vytvoříte tak pokoj, který bude rozvíjet fantazii vašich nejmenších a přinášet jim radost!Kolekce dětského nábytku


Vstupte do zábavného světa vybavení dětského pokoje! Budete potřebovat báječný nábytek do dětského pokoje a hravé doplňky. Od nábytku do dětského pokoje až po zábavné ložní prádlo a vzdělávací hračky – snadno vytvoříte z dětského pokoje místo, které bude vaše dítě milovat. Přidejte vzdělávací hračky, které podporují kreativitu a představivost. Vaše dítě navíc získá prostor, který bude nazývat svým vlastním. Ponořte se do toho a vytvořte pokoj, který bude odrážet jedinečnou osobnost vašeho dítěte!

Dětské hračky


Hračky pro rozvoj dítěte

-10%
419.00 Kč

Včetně DPH


Tipy a nápady jak zařídit dětský pokoj


Zařizování dětského pokoje může být dobrodružstvím samo o sobě. Sekci nábytku do dětského pokoje jsme už prozkoumali, takže se nyní můžeme věnovat dalším důležitým detailům. Podívejme se na další nápady na dětské pokoje, jako jsou tematické prvky, například postele s baldachýnem nebo nástěnná tabule. Dbejte na dostatek úložných prostor, aby v místnosti nebyl nepořádek a byla funkční. S trochou kreativity a velkou dávkou fantazie můžete vytvořit prostor, který bude vaše dítě milovat po mnoho let.

Vtipné nástěnné dekorace pro dětský pokoj

Sestavili jsme výběr krásných nápadů na výzdobu dětského pokoje, abychom vám pomohli vytvořit ideální výzdobu pro váš pokoj.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

3 nejlepší nápady pro cesty autem s dětmi

Chytře si zabalit a mít po ruce pár užitečných věcí vám může ušetřit spoustu problémů. Shromáždili jsme nejlepší tipy pro zábavné a snadné cesty s dětmi, pojďme se na ně podívat.

Přečtu si víckeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Máme velkou radost, když můžeme obdivovat krásné prostory, které naši zákazníci vytvářejí pomocí našich produktů a sdílejí je s námi s #sharemevidaXL. Kreativita našich zákazníků je skutečně inspirativní – od úžasných návrhů zahrad až po útulné domácí interiéry. Také se můžete připojit k naší komunitě a sdílejte své vlastní designy inspirované vidaXL. Pojďme oslavit naši společnou vášeň pro krásné a pohodlné bydlení a vzájemně se inspirovat k vytváření ještě úžasnějších designů!

Objevte vše