Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny

Regály na obuv a botníky

Dobrý botník je pro milovníky bot nezbytný

Dobře uspořádaný botník je pýchou každého milovníka bot, který se rád pokochá svou rostoucí sbírkou bot. Udržujte všechny své boty v dokonalém pořádku v jednom z překrásných botníků od vidaXL. Nepořádek bude brzy minulostí, a vaše boty budou úhledně uložené jedny vedle druhých, přesně tak, jak to bohové bot chtěli!

Robustní materiály pro váš botník

Botník musí snášet mnohem větší zátěž, než byste si mohli myslet, a proto je důležité vybrat takový, který nejen vypadá skvěle, ale také je vyroben z odolných materiálů. U vidaXL pro vás máme celou řadu dřevěných botníků. Ty jsou velmi stylové a budou se perfektně vyjímat ve vaší předsíni, ložnici nebo šatně. Alternativní možností je látkový nebo plastový botník. Jejich výhodou je, že jsou lehké a snadno přenosné.  Co mají všechny naše botníky společného, je ochrana před prachem, vlhkostí a vyblednutím. Pokud své boty budete ošetřovat a skladovat správným způsobem, budete se z nich moci těšit mnohem déle.

Zvolte si dostatečně prostorný botník

Může to znít jako zbytečná připomínka, ale když si vybíráte botník, je důležité zvážit, zda bude tento nový kus nábytku dost veliký. Možná zrovna teď máte dvanáct párů bot a botník, který má místo právě na dvanáct párů bot, vám připadá jako dobrý nápad. Ale co když – stejně jako my – rádi nakupujete stále nové a nové boty, takže botník vám brzy nebude stačit? Doporučujeme vám vybrat si botník s větším úložným prostorem, kam se vejdou i všechny vaše nové poklady.

Zobrazit více